Omicron یک “طوفان عالی” برای دلتا، می تواند بیمارستان ها را ظرف چند هفته تحت تاثیر قرار دهد

[ad_1]

رشد سریع Omicron مقامات را بر آن داشته است تا هشدار دهند که بیمارستان‌ها ممکن است به راحتی در عرض چند هفته مملو از جمعیت شوند، زیرا آنها با ترکیبی از آخرین ویروس کرونا همراه با بیمارانی که تحت تأثیر موج دلتا قرار گرفته‌اند مقابله می‌کنند.

کالیفرنیا و بقیه کشور اکنون با زمستانی عالی روبرو هستند. بر اساس مدل‌های پیش‌بینی کووید این ایالت، سناریوهای قابل قبولی وجود دارد که در آن یک جهش زمستانی می‌تواند بدتر از موج دلتای تابستانی که امکانات را در مناطقی از ایالت تحت فشار قرار داده است، به بیمارستان‌ها ضربه بزند.

دکتر رجینا چینشیو-کوونگ، معاون افسر بهداشت در اورنج کانتی، گفت: این ترکیب “طوفان عالی برای تسخیر سیستم بیمارستانی ما است که در حال حاضر تحت فشار قرار گرفته است.”

تاکنون، جهش پایان سال در دلتا به اندازه افزایش یک سال پیش جدی نبوده است.

با این حال، بیمارستان‌ها با چالش‌های جدیدی روبرو هستند که سال گذشته زمانی که کالیفرنیا دستورات منطقه‌ای برای ماندن در خانه صادر کرد، با آن مواجه نشدند و بیشتر ایالت را تحت تأثیر قرار داد. در دسامبر امسال، بیمارستان‌ها با کمبود قابل توجه کارکنان مواجه هستند، زیرا تعدادی از کارگران خسته صنعت را ترک می‌کنند، در حالی که تقاضا به دلایل غیر مرتبط با کووید، مانند آنفولانزا و سایر نیازهای مراقبت‌های بهداشتی که قبلاً در دام همه‌گیری به دام افتاده بودند، افزایش یافته است.

مارا برایانت، مدیر عملیات، گفت: در بیمارستان Adventist Health White Memorial در Eastside، لس آنجلس، “راستش بگویم، خانه ما در حال حاضر کاملاً پر است” با بیمارانی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند و مراقبت های دیگری که به تعویق افتاده است.

اخیراً تعداد کمی از بیماران مبتلا به کووید-19 وجود دارد، اما از نظر سایر مشکلات بهداشتی، «ما بیماران بسیار بیمارتری را می بینیم که به دلیل تاخیر در آمدن آنها به بیمارستان در طول کووید، مراجعه می کنند. … ما سعی می کنیم به تعداد زیادی از این کارها برسیم.» برایانت گفت.

برایانت گفت: اگر تعداد بیماران COVID-19 دوباره افزایش یابد، بیمارستان بویل هایتس می تواند یک بیمارستان صحرایی 80 تختخوابی را که توسط سپاه مهندسین ارتش ایالات متحده ساخته شده است در پارکینگ اضطراری خود فعال کند.

برایانت گفت: «مشکل پیدا کردن کارکنان برای آن است. استخدام از گروهی از پرستاران دوره گرد یکی از گزینه ها بود، اما “در حال حاضر آنها فوق العاده گران هستند.”

برخی از مناطق کالیفرنیا، از جمله Inner Empire و Central Valley، سطح نسبتاً پایینی از واکسیناسیون دارند و برخی از بیمارستان‌ها ممکن است هرگز تسکین قابل توجهی را از پرش تابستانی دلتا ندیده باشند.

در شهرستان ریورساید، از زمان شروع موج تابستان، بیماران آمبولانسی گاهی اوقات مجبور می‌شوند ساعت‌ها قبل از ورود به بیمارستان‌ها منتظر بمانند و آمبولانس‌ها را برای پاسخ‌گویی به شرایط اضطراری جدید در دسترس نداشته باشند و پاسخگویی به تماس‌های 911 را به تاخیر بیاندازند.

«ما آمبولانس‌ها در بیمارستان‌ها می‌مانند – گاهی اوقات تا عمق 10 یا 12 – گاهی اوقات به مدت پنج ساعت قبل از اینکه بیماران از ویلچر پیاده شوند. بروس بارتون، مدیر بخش اورژانس این شهرستان، گفت: این یک مشکل بسیار جدی است.

این در واقع یکی از بزرگترین تهدیدات عملیاتی است که ما برای سیستم پزشکی اورژانس خود در اینجا در شهرستان ریورساید داریم.

بارتون گفت: «حتی در بحبوحه سخت‌ترین جهش‌های کووید قبل از آن، هرگز به اندازه‌ای که در کانتی ریورساید در چهار ماه گذشته بوده، نبوده است.»

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، گفت، حتی اگر درصد کمتری از افرادی که به تازگی به Omicron آلوده شده اند به مراقبت های بیمارستانی نیاز داشته باشند، او هنوز مشکلاتی را در پیش دارد.

در واقع، ما شاهد یک جهش قابل توجه در پرونده های خود خواهیم بود. فرر گفت و بسته به اینکه این افزایش چقدر بزرگ باشد، در واقع می تواند منجر به سنگین شدن بیش از حد بیمارستان ها شود.

در سطح ملی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده تخمین می زند که ممکن است بیش از 1 میلیون مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در هفته کریسمس ثبت شود. در مقابل، 500000 مورد جدید در هفته در حوالی هالووین وجود داشت.

“برای [the] پرزیدنت بایدن در روز پنجشنبه گفت: “پرزیدنت بایدن گفت: “رئیس جمهور بایدن در روز پنج شنبه گفت، بدون واکسن، زمستانی پر از بیماری و مرگ – اگر واکسینه نشده باشید – به دنبال زمستانی پر از بیماری و مرگ هستیم – اگر واکسینه نشده اید – برای خودشان، خانواده هایشان و بیمارستان هایی که به زودی غرق خواهند شد.” واکسینه شده، واکسن، شما از بیماری جدی و مرگ محافظت می کنید – دوره.

بایدن درست پس از دیدار با اعضای تیم پاسخگویی به کووید-19، در اظهاراتی گفت: برای کسانی که واکسینه نشده‌اند، دریافت حتی اولین واکسن کمک خواهد کرد.

شرایط ناپایدار در بیمارستان‌های Inner Empire و Central Valley، و همچنین تهدید Omicron، عوامل تصمیم کالیفرنیا در هفته جاری برای بازگرداندن ماسک در سراسر ایالت برای مکان‌های عمومی سرپوشیده در شهرستان‌هایی بود که هنوز چنین دستوری نداشتند.

اگرچه دلتا هنوز گزینه غالب در کالیفرنیا است، اما بستری شدن در بیمارستان COVID-19 از قبل از روز شکرگزاری به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در سراسر ایالت، میزان بستری شدن در بیمارستان COVID-19 از 24 نوامبر 16 درصد افزایش یافته است، اما در بسیاری از جنوب کالیفرنیا این افزایش حتی بدتر است.

در همان دوره، بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در شهرستان ونتورا 106 درصد، در شهرستان سن دیگو 41 درصد، در شهرستان لس آنجلس 40 درصد، در شهرستان ریورساید 35 درصد، در شهرستان سن برناردینو 27 درصد و در شهرستان اورنج 7 درصد افزایش یافته است.

امپراتوری داخلی به دلیل بیماران مبتلا به کووید-19، در مقایسه با سرانه شهرستان های مجاور، بیشترین بار را بر بیمارستان های خود تحمل می کند.

به ازای هر 100000 نفر، 19 بیمار مبتلا به کووید-19 در شهرستان سن برناردینو و 13 نفر در شهرستان ریورساید وجود دارد. این درصد در شهرستان سن دیگو 11، در لس آنجلس و شهرستان ونتورا هشت نفر و در شهرستان اورنج شش نفر است. برخی از کارشناسان می گویند زمانی که این درصد پنج یا بیشتر باشد، مشکل ایجاد می شود.

تنها در چند روز گذشته تغییراتی در گزارش‌ها به وجود آمده است زیرا چشم‌انداز همه‌گیری در اروپا و ساحل شرقی بدتر شده است.

در سرتاسر جهان، مقامات بهداشتی و کارشناسان بر اساس گزارش‌های اولیه مبنی بر اینکه ممکن است باعث بیماری خفیف‌تری شود، نسبت به شکایت از Omicron هشدار می‌دهند. حتی اگر این سویه احتمال کمتری برای ایجاد بیماری شدید داشته باشد، بسیار مسری تر است، بنابراین عفونت ها می توانند رشد کنند و به هر حال بیمارستان ها تحت فشار قرار می گیرند.

داده های اولیه نشان می دهد که اثربخشی واکسن فایزر با دو تزریق در برابر بیماری علامت دار Omicron به 35٪ کاهش می یابد، اما تزریق تقویت کننده آن را تا 75٪ افزایش می دهد. با این حال، به گفته دکتر اریک توپول، مدیر مؤسسه ترجمه تحقیقاتی اسکریپس در لاهولا، این به خوبی اثربخشی واکسن علیه دلتا نیست، که پس از تقویت کننده 95 درصد بود.

دکتر کارلوس دل ریو، متخصص بیماری‌های عفونی در Emory، گفت: این بدان معناست که به گفته Omicron، “ممکن است موارد بیشتری را مشاهده کنیم، شاید بیماری‌های جدی کمتری داشته باشیم، اما این ارقام همچنان بالا خواهد بود – و بیمارستان‌ها احتمالاً مشکلاتی خواهند داشت.” دانشکده پزشکی دانشگاه در نشستی که روز پنجشنبه به میزبانی دانشگاه کالیفرنیا، سانفرانسیسکو برگزار شد، گفت.

برخی از کارشناسان از سرعت گسترش Omicron شگفت زده شده اند.

دکتر راشل بیستریتزکی از دانشگاه کالیفرنیا سانفرانسیسکو در این انجمن گفت: «چشمگیرترین چیز برای من فقط سرعت انتشار است.

ما همیشه نگران این بودیم که چنین اتفاقی بیفتد، اما فراتر از هر چیزی است که من فکر کنم.

در نیویورک، جایی که بسیاری از اجراهای برادوی وجود داشت لغو شد به دلیل شیوع عفونت های ویروس کرونا در بین افراد واکسینه شده، مسئولان زنگ خطر را به صدا در می آورند.

در نیویورک و نیوجرسی، Omicron 13 درصد موارد جدید کروناویروس را در مقایسه با 3 درصد در سطح ملی برآورد می‌کند.

کیتی هوچول، فرماندار نیویورک روز پنجشنبه گفت: «مردم قدرت Omicron را دست کم می گیرند زیرا می گویند مردم واقعاً بیمار نمی شوند، آنها در بیمارستان ها نیستند. او با استفاده از ارقام فرضی توضیح داد:

شما ممکن است تنها 1 درصد از مبتلایان را در بیمارستان بستری کنید، در مقایسه با 10 درصد از دلتا، اما اگر میلیون‌ها نفر دیگر به این ویروس مبتلا شده‌اند، زیرا این بیماری بسیار سریع‌تر گسترش می‌یابد، به این معنی است که بیمارستان‌ها با این سرعت شلوغ خواهند شد.

در حال حاضر در بریتانیا، مقامات اخیراً بیشترین تعداد موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا در یک روز را برای کل همه‌گیری ثبت کرده‌اند. در روزهای اخیر مردم آنجا در صف های طولانی صف کشیده اند تا تقویت کننده خود را دریافت کنند.

ساجد جاوید، وزیر بهداشت بریتانیا این هفته در پارلمان این کشور گفت: «حتی اگر بار به میزان قابل توجهی کمتر بود، انتقال بسیار بالاتر Omicron به این معنی است که هنوز هم پتانسیل بالایی برای غلبه بر بیمارستان‌ها دارد.»

فرانسه اعلام کرده است که قصد دارد سفر از بریتانیا را محدود کند.

حتی مقامات بهداشتی در مناطق به شدت واکسینه شده مانند منطقه خلیج سانفرانسیسکو این هفته نسبت به Omicron نگران تر شده اند.

دکتر سارا کودی، مدیر بهداشت عمومی محلی، گفت که Omicron قبلاً در تمام فاضلاب‌های تحت نظارت شهرستان سانتا کلارا، خانه سیلیکون ولی، یافت شده است، به این معنی که این گزینه «در برخی از سطوح، در تمام بخش‌های این شهرستان وجود دارد». . .

کودی خاطرنشان کرد که کشورهای بسیار واکسینه شده، از جمله دانمارک و نروژ، شاهد “رشد انفجاری Omicron” بوده اند.

«آنچه من می بینم شاید یکی از چالش برانگیزترین لحظاتی است که در این همه گیری داشته ایم. و من فکر می کنم این یک چالش است زیرا آن چیزی نیست که ما انتظار داریم، “کودی گفت. “همه ما آمده ایم تا یاد بگیریم با کووید در دو سال گذشته زندگی کنیم و همه ما کمی خسته شده ایم. اما می‌خواهم به شما اطلاع دهم که وقتی به گوشه و کنار نگاه می‌کنم، تعداد زیادی کووید و مقدار زیادی Omicron را می‌بینم.

مقامات بهداشتی می گویند نیازی به بازگشت به خانه نیست و ممکن است تجمعات تعطیلات برگزار شود.

برخی معتقدند که کوچکتر نگه داشتن آنها و در میان افرادی که کاملاً واکسینه شده و تقویت شده اند خطر کمتری دارد و اضافه می کنند که افراد باید قبل از ملاقات یک آزمایش سریع را پشت سر بگذارند.

لین از سانفرانسیسکو، ریس از لس آنجلس گزارش داد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma