یک وظیفه افسر NYPD در بیمارستان بستری شده است پس از ضربه در حالی که نشسته در خود مشخص گشت ون در برانکس شنبه شب — و مسلح است که در پی اجرای قانون منابع گفت: پست.

این بی دلیل حمله به شش سال کهنه پلیس — در حدود 8:30 p. m. در شرق 163rd و روباه خیابان در نزدیکی شکار نقطه خیابان ایستگاه مترو — سمت چپ او با چراندن زخم به چانه و گردن.

او با عجله به لینکلن بیمارستان آگاهانه و هشدار مقامات تایید کرده است.

پلیس هنوز به دنبال ضارب که گزارش اولیه نشان می دهد اخراج کردن چند دور بدون تحریک.

دو هلیکوپتر دور سربار درخشان سرشلغتس به خیابان های شکار نقطه زیر. افسران اظهارنظر ساختمان به ساختمان و درخشید چراغ قوه زیر ماشین.

گفتنی پست که قربانی و شریک زندگی خود را به حال نشسته و در حال گشت زنی در یک NYPD ون زمانی که ضارب راه می رفت تا به آنها و خواسته برای جهت — و سپس از جیبش یک تفنگ و شلیک چند عکس قبل از فرار با پای پیاده.

An NYPD van at Lincoln Hospital after a police officer that was sitting in the van was shot on Simpson Street in the Bronx, NY.
یک NYPD ون در لینکلن در بیمارستان پس از یک افسر پلیس که در این ون به ضرب گلوله کشته شد در سیمپسون خیابان در برانکس نیویورک.کریستوفر Sadowski

این uninjured شریک با عجله شریک زندگی خود را به بیمارستان گلوله-pocked ون.

این حادثه یادآور 2014 ترور افسران Wenjian لیو و رافائل راموس که به طور تصادفی به ضرب گلوله توسط یک پلیس-نفرت مریلند مرد در حالی که نشستن در آنها مشخص شده ماشین پلیس در بدفورد-Stuyvesant بروکلین.

جزئیات اضافی نمی شد فورا در دسترس است.

گزارش های اضافی توسط Alex Taylor

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de