یکی از عوامل رنجرز نمی توانید وزن وقتی که می آید به کریس Kreider

بنابراین رنجرز برنده دوباره در شنبه سه مستقیم و هفت از گذشته هشت پس از این پیروزی 3-2 بیش از کوسه ها در این باغ نگهداری می شوند که تیم در چهار نقطه از یک حذفی اسکله با 21 بازی در این فصل است.

این همه بسیار اغوا کننده است, آن نمی باشد با تجارت مهلت تعیین شده برای 3 بعد از ظهر روز دوشنبه — نه تنها 7-1 ضبط بیش از دو هفته گذشته اما 14-6 علامت پس از ایگور Shesterkin ساخته شده خود را NHL debut on Jan. 7.

حذفی رویای فقط به نظر نمی رسد که غیر ممکن است در حال حاضر آن را ندارد ؟

حتی با این ناگهانی دوران احساس خوب شستن بیش از حق مالکیت و مدیریت باید نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه بزرگ و متوسط baubles مانند غیر منتظره postseason اسکله.

مهلت هنوز در مورد سال آینده و سال بعد از آن و دو یا سه بعد است که به جای حدود شش هفته یا دو ماه گذشته. این است که هیچ زمان برای نظم و انضباط نمایش داده طی 24 ماه توسط دفتر جبهه به اسراف در هیجان و خوش بینی.

که به می گویند که بیش از حد در خط برای Blueshirts به نگه داشتن کریس Kreider اگر این تیم است که قادر به رسیدن به توافق با جناح بر تمدید قرارداد قبل از موعد مقرر. همانطور که ما در گزارش روز شنبه این باشگاه اولویت این است که به نگه داشتن شماره 20 به جای مقابله در انتظار عامل رایگان به عنوان اجاره برای یک بسته از آینده.

منابع را از سراسر لیگ به نظر می رسد به این باور است که Kreider نمی داد و ستد شود. هنوز هم هر چند نه آن لزوما به نظر می رسد به عنوان اگر رنجرز هستند و نزدیک در یک فرمت با Kreider از آنها 48 ساعت پیش از زمانی که در خلیج فارس قابل توجه بود. بنابراین معلوم نیست که آیا این احزاب قادر خواهد بود به شکاف در روز بعد.

Chris Kreider and Artemi Panarin celebrate after the Rangers' 3-2 win over the Sharks.
کریس Kreider و Artemi Panarin جشن پس از رنجرز 3-2 برنده بیش از کوسه ها.NHLI via Getty Images

اگر آنها نمی توانند به توافق برسند — و این است که هیچ گسل سناریو با هر دو طرف جایگزین — سپس دردناک به عنوان آن ممکن است در کوتاه مدت مدیر کل جف Gorton و رئیس جمهور جان دیویدسون که هیچ انتخاب دیگری نسبت به حرکت BC بچه.

رفتن 7-1 یا 14-6 نمی تواند مردم را احمقانه. آینده به عنوان تعریف شده توسط مدیریت نمی شود و این مه حتی اگر آن را به نظر می رسد به عنوان اگر در حال حاضر پرسنل خوبی را به نبرد در برابر نشینان آبی و کت و آب نبات نی ها, Puddy تات و Maple Leafs برای یکی از ایست دو کارت های وحشی. این است که یک زمان کوتاه-اتصال فرایند مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز است.

این زمان برای اعتماد به برنامه و کار مجدانه برای دریافت Kreider تحت تمدید قرارداد به طوری که Blueshirts می توانید توانمند بالا-یک در مقابل یک بهبود دفاع و یک مستند پشت سر هم در شبکه های سینه توسط Shesterkin, 9-1 در 10 NHL شروع می شود بعد از چهار 44-صرفه جویی در عملکرد که در آن تیم خود بود outshot 22-3 در اولین دوره است.

“توازن بین لوله” Kreider گفت. “هنگامی که شما کردم که شما می توانید بسیاری از بازی ها است.”

رنجرز و کارکنان مربیگری داشته اند و تمام شده اما مهلت بی ربط. که می ایستد در تضاد کامل با هر یک از دو سال گذشته زمانی که یک پرده حل و فصل بیش از این باشگاه هفته پیش از پیش بینی فروش-آف. فروش پیش بینی شده بود در این سال بیش از حد, اما شما نمی دانید آن را از این گروه است.

“ما شناخته شده ایم این در ما. آن را فقط به چیزهایی که ما می توانیم کنترل مانند اخلاق کار و توجه به جزئیات” Mika Zibanejad گفت: پست. “برنده حل همه چیز است. ما فقط فکر کردن در مورد آینده شیفت بعد از دوره بعدی بازی.

“ما به این پیست هر روز با تمرکز بر چگونه برای به دست آوردن بهتر است. ما نه مصرف شده توسط تجارت صحبت کنید. هر کس از آن آگاه است اما ما نمی توانیم به کنترل آن است. آنچه که ما کنترل بازی ما. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.

“اگر معاملات وجود دارد و سپس ما را در مقابله با آن است و ما بیرون بروید و بازی کنید.”

به جز آن را احتمالا نمی خواهد که ساده اگر Kreider دور پاره پاره شده است و یا اگر Jesper سریع که به ثمر رساند دو بار در برابر کوسه ها و نیز انتظار رایگان عامل پرداخته است برای یک دوم یا سوم طفیلی. در واقع, آن را نمی خواهد در همه آسان برای رنجرز تیم که بازی بعدی شنبه در سالن بزرگ در برابر نشینان.

شاید 14-6 پس Jan. 7 تغییر چشم انداز برای Gorton و دیویدسون اما رنجرز نباید اغوا راه جلو در 2015-16 توسط اواسط زمستان اجرا است که منجر به تاسف اجاره کسب اریک Staal. آنها نمی تواند نگه دارید Kreider برای دو ماه آینده مگر اینکه آنها در حال نگه داشتن او را برای شش یا هفت سال. این نمی تواند لگد پایین جاده.

ثبت نام و یا تجارت است.

به یاد داشته باشید توارث.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de