تنها 20 نفر در حال حاضر در حال درمان در USNS راحتی در نیویورک

تنها 20 بيمار تحت درمان پنج شنبه در USNS راحتی کشتی بیمارستانی که لنگر انداخت در بندر نیویورک در اوایل این هفته برای کمک به مبارزه با کروناویروس.

کشتی کاپیتان پاتریک Amersbach گفت: در تماس با خبرنگاران در روز پنج شنبه صبح که تنها سه نفر از 1000 تخت در کشتی قرار داده بودند در استفاده از اولین بیمار پذیرفته شد چهار شنبه — اما او انتظار می رود این تعداد به افزایش به زودی.

یک سخنگوی نیروی دریایی در پنج شنبه شب به روز تعداد به 20.

“این روند همچنان ادامه دارد و ما صادقانه به دنبال به جلو به دیدن یک افزایش قابل توجهی در بیماران در حال انتقال به راحتی” Amersbach گفت:, و اضافه کرد که هر بیمار باید با اشاره به این کشتی توسط یک بیمارستان محلی است.

یکی دیگر از نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS Mercy لنگر انداخت در لس آنجلس بود و در مجموع 15 نفر که کشتی کاپیتان جان Rotruck گفت: در تماس است.

به جای گرفتن بر روی قربانیان این بیماری همه گیر هر دو کشتی آورده بودند برای درمان بیماران مبتلا به آسیب ها و بیماری های آزاد کردن تخت ضعف بیمارستان برای کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر.

اما یک بار از موانع اداری و نظامی پروتکل نگه داشته است به راحتی از پذیرش بسیاری از بیماران با توجه به نیویورک تایمز.

“اگر من بی پرده در مورد آن شوخی” مایکل Dowling سر از نیویورک Northwell سلامت سیستم بیمارستان گفت: بار.

“همه می گویند با تشکر از شما برای قرار دادن این مکان های فوق العاده و باز کردن این کاورنو سالن.’ اما ما در یک بحران در اینجا ما در یک میدان جنگ است.”

در میان موانع است که نیروی دریایی این است که امتناع از درمان افراد با یک میزبان از دیگر شرایط پزشکی علاوه بر COVID-19 تایمز گزارش داد.

همچنین آمبولانس ها نمی تواند بیماران را به طور مستقیم به کشتی آنها اول باید گرفته شود به یک بیمارستان شهرستان برای بررسی شامل یک آزمایش برای این ویروس و سپس برداشت دوباره آورده و به رگ.

با توجه به مخرب گسترش این بیماری در سیب بزرگ که در آن حدود 50000 آلوده شدند که از روز شنبه آن را بی معنی است سعی کنید تقسیم بیماران بین کسانی که آن را دارند و کسانی که نمی داولینگ و دیگر بیمارستان رهبران گفت.

این راه حل خواهد بود برای باز کردن آسایش به COVID-19 بیماران بیمارستان رهبران گفت.

“این بسیار مضحک” Dowling گفت. “اگر شما نمی خواهید برای کمک به ما با مردم ما نیاز به کمک با هدف چیست؟”

به تازگی افتتاح موقت بیمارستان در Javits Center شد همچنین انتظار میرود همچنین تنها درمان غیر coronavirus بیماران.

اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه مورد تایید رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو درخواست که مرکز پزشکی استفاده می شود برای مراقبت از نیویورکی با ویروس.

این بیماران در حال حاضر در حال درمان در منهتن مرکز کنوانسیون انتظار می رود که به توان به راحتی هر چند آن معلوم نیست که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im