Op-ed: Lakewood اثر Joan Didion تنها داستانی نبود که گفته شد

[ad_1]

من جوآن دیدیون را در سال 1993، ابتدا در دفتر شهرداری لیک‌وود و سپس شنبه بعد در رستوران لیک‌وود، رستوران چیلی دیدم. Chili’s خود را هم مکزیکی و هم جنوبی به روش کالیفرنیایی گیج نشان می دهد. به عنوان شبیه سازی چیزی که در ابتدا خیلی واقعی نبود، Chili’s مکان مناسبی برای ملاقات بود. کجا می‌توانید دیدیون را پیدا کنید – ناظر مکان‌های دور از دسترس و مکان‌هایی که به چیزی شبح‌آلود و وحشتناک تبدیل می‌شوند – غیر از مکانی تا این حد مبهم؟

وقتی دیدیون به شهر آمد، من افسر اطلاعات عمومی لیک‌وود بودم. او می خواست با یک مقام شهری برای یک باند محلی مصاحبه کند.sexپسران دبیرستانی “برای امتیاز” که دستگیری آنها در مارس 1993 توجه اپرا وینفری، نیویورک تایمز، گلامور، پیپل، نیوزویک و حتی کمیک های پنت هاوس و دونزبری را به خود جلب کرد.

مقالات، افکار و کاریکاتورها یک موضوع مشترک داشتند. همانطور که جین گراس در نیویورک تایمز نوشت، “سوء استفاده های این پسران … ته زندگی در این حومه شهر را آشکار کرد.”

سوال این بود: پوچی اخلاقی که برخی از منتقدان اجتماعی گفته اند در پشت نمای شکننده لس آنجلس نهفته است، در زن ستیزی، هرزگی فاحش و شکست والدین آشکار شده است. حومه شهر برای فروش – مردم بهتر در خانه های بهتر – دروغ توخالی دیگری از زمین های بایر آمریکا در اواسط قرن بود.

به نظر می رسید که گزینه جایگزین – اینکه “حومه شهرها مانند جهنم هستند” ساده سازی بیش از حد و حتی دروغ است – در گفتگو وجود نداشت. اپرا، تهیه کننده اش به من گفت، آماده است که بیاید و جامعه را درمان کند.

دیدیون به درمان علاقه‌مند نبود، بلکه به ابراز نگرانی در مورد حومه‌های تولید انبوه که از پایان جنگ جهانی دوم میلیون‌ها کالیفرنیایی نسل اول را فراگرفته بود، ابراز نگرانی کرد. فکر می‌کردم والدینم و دوستانشان می‌دانستند که با داشتن یک خانه کوچک در زمین کوچکی که با مایل مربع به هم متصل شده‌اند، چه چیزهایی به دست آورده‌اند و چه چیزی از دست داده‌اند. تا آنجا که من از زندگی آنها اطلاع دارم، نه به حومه خود فرار کردند و نه قصد فرار از آن را داشتند. مردان بیشتر از پدرم به من گفتند که زندگی در لیک وود، جایی که من هنوز زندگی می کنم، به آنها زندگی کاملی بخشیده است.

من این را به دیدیون گفتم و فکر می کنم آینده لیک وود چه می تواند باشد. او که به اندازه یک پرنده کوچک بود، سؤالاتش به سختی قابل شنیدن بود، او آنچه را که گفتم ضبط کرد.

نشست چیلی ها چند روز بعد برنامه ریزی نشده بود. با دوستی بودم که تربیتش در اواسط قرن شبیه من بود. من تغییرات جمعیتی و تاریخ محلی را با دیدیون به اشتراک گذاشتم. دوست من بر آنچه کارگران هوافضا تجربه کرده اند تأکید کرد. او معتقد بود که قدرت چندین کارفرمای بزرگ برای ایجاد یا پایان دادن به زندگی در حومه شهر، داستان های دوران کودکی او را تحریف کرده است. دیدیون مقاله خود را با مقاله ای به پایان رساند که برای نوشتن به لیک وود آمده بود.

بی شک سال 93 برای خانواده های وابسته به حقوق صنایع دفاعی سال سختی بود. فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی منجر به کاهش دستورات نظامی شد. ادغام بین شرکت های هوافضا، همراه با مهاجرت مشاغل خوب به اتحادیه ها در تگزاس و سایر ایالت های جنوبی آغاز شده است. برخی از مفسران این اغتشاشات را پیش نیاز کاستی‌های اخلاقی می‌دانند sex-برای پسران امتیاز و والدین آنها.

Didion اثرات شوم دید و تشخیص گسترده ای ارائه کرد. او معتقد بود که شرایط زندگی در حومه شهرها، اقتصاد چانه زنی، روشی که کار آنها آزادی مردم را سلب می کند، چیزی را به پسرانشان نمی دهد و همه آنها را در اصل غیر کالیفرنیایی می کند. اجداد دیدیون ساکرامنتو دیدیون متأسف بود که کسانی که در دهه‌های 1950 و 1960 با شورلت آمده بودند، به اندازه کسانی که در دهه 1840 در استیشن واگن Conestoga پیشگام بودند، کالیفرنیایی واقعی نبودند.

دیدیون در صحت – و در نهایت ارزش – آنچه که شورولت کالیفرنیایی از خود و حومه‌هایشان با خانه‌ها ساخته بودند، شک داشت.

دیدیون نوشت: حومه‌های هوافضا «موفق شدند پرولتاریا را بزرگ کنند و در عین حال با نامیدن طبقه متوسط ​​آن را به اشتراک بگذارند». «هزینه ایجاد و نگهداری یک کلاس اموال مصنوعی چقدر بوده است؟ … وقتی این کلاس دیگر مفید نباشد چه اتفاقی می افتد؟

در جایی کالیفرنیایی‌های واقعی وجود داشتند، همه واقع‌گرایان شایسته، دسته‌ای از وارثان چیزی به مهمی پدر و مادرش، نه به‌عنوان «افراد جدید… بی‌اطلاع از تاریخ خاص ما، نسبت به سختی‌هایی که برای ساختن آن متحمل شده‌اند بی‌حساس بودند، و نه تنها برای آن نابینا بودند». خطراتی که این مکان همچنان وجود دارد، بلکه برای مسئولیت های مشترکی که مستلزم ادامه اقامت آن است.

دیدیون فکر می‌کرد که حومه‌نشینی کالیفرنیا را ثروتمند کرده بود، اما به قیمت ایجاد افرادی که در جایی زندگی می‌کردند که او فکر می‌کرد لیک‌وود بود. او فکر می کرد که Doom در شبکه خیابان ها و خانه هایی با سه اتاق خواب و حمام ساخته شده است. خوش بینی کاذب جایگزین ترسی شد که صاحبان خانه با آن مواجه بودند.

مشکلات اقتصادی و اجتماعی سال 1993 در جامعه من فوران کرده است، همچنین این موارد، مسیر زندگی و صنعت را به هم ریخته و برخی را به تباهی می کشاند. برخی از پسرانی که توجه دیدیون را به خود جلب کرده بودند، در نهایت به زندان رفتند، اما نه برای آزار و اذیت دختران. یکی در ساحل هانتینگتون مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. اشتغال در بخش تولید به ایالت های دارای یارانه و بدون اتحادیه منتقل شده است. زندگی روزمره در لیک‌وود با ترکیبی از تراژدی‌ها و شادی‌ها ادامه پیدا کرد.

هنگامی که مقاله دیدیون در نیویورکر در سال 2003 به مجموعه او “از کجا بودم” هدایت شد، تعداد بسیار کمی از داستانی که او در سال 1993 خلق کرد به روز شد، گویی یک دهه نگذشته است، گویی عذاب قریب الوقوع در حومه شهر به تعویق افتاده است. . در آن زمان به نظرم رسید که برخی از ترس‌های دیدیون در تعصبات ریشه‌دار شده بود. برخی از جنبه های کالیفرنیا – به ویژه حومه لس آنجلس – ابدی شده بودند، فارغ از شرایط در حال تحول. به نظر می‌رسید که همسایه‌های من هنوز مأمور تاریخ خودشان نشده‌اند، کسی از جایی سخت‌تر و سردتر داستان‌هایشان را برایشان تعریف می‌کند.

وقتی دیدیون بعد از مصاحبه‌اش در سال 1993 دفتر من را ترک کرد، وقتی بلند شد و برگشت تا برود، جلوی او را گرفتم و پرسیدم که آیا می‌توانم چند صفحه از خاطراتی را که در حال نوشتن بودم به او بدهم. او با مهربانی آنها را گرفت. او آنها را در مقاله خود نقل می کند. او بعداً به من اجازه داد تا از نظر بسیار سخاوتمندانه‌ای که درباره کارم می‌نویسد استفاده کنم و تأیید او به من کمک می‌کند روزی ناشر پیدا کنم. من از لطف او سپاسگزار بودم و هستم، اما داستانی متفاوت از او تعریف کردم، به دلیل تلاقی مثبت مکان و شخصیت.

شاید من فقط یکی دیگر از رویاپردازان رویای طلایی بودم (و باقی می‌مانم) که قادر به چیزی جز عشق به کالیفرنیا نیستم. شاید جوآن دیدیان در سال 1993 کالیفرنیای دیگری را دید، نه از جایی که از آنجا بود، بلکه چیزی را در مسیری که از اینجا منتهی می‌شد کنار گذاشت.

دی جی والدی نویسنده کتاب های «سرزمین مقدس: خاطرات حومه» و «لوس آنجلس شدن: اسطوره، حافظه و حس فضا» از جمله کتاب های دیگر است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma