اورگان فشار رو به جلو با رای عمومی به قانونی روانگردان قارچ

این یک توهم — اورگان در حال حاضر یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به اولین دولت قانونی روانگردان قارچ.

سازمان دهندگان می گویند که آنها دریافت کرده اند بیش از 164,000 امضا در طرح دادخواست #34 که قانونی psilocybin — ترکیب فعال در قارچ روانگردان — برای استفاده درمانی.

این واجد شرایط اندازه گیری برای رفتن در انتخابات در ماه نوامبر هر چند دادخواهان باید صبر کنید تا اواسط جولای برای تایید است که این اندازه گیری خواهد شد به نظر می رسد در این سال رای گیری با توجه به usf football.

Psilocybin است که در بسیاری از گونه های قارچ است اما پس از counterculture جنبش دهه 1960 آنها را تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “روانگردان” یا “سحر و جادو” قارچ.

مطالعات اخیر نشان داده اند نتایج امیدوار کننده برای پزشکی و درمانی استفاده از psilocybin است. با توجه به IP 34 وب سایت “آن را منحصر به فرد موثر در درمان افسردگی, پایان زندگی, اضطراب و اعتیاد. یک مطالعه اخیر از دانشگاه نیویورک نشان داد که psilocybin درمانی در کاهش افسردگی و اضطراب بیماران مبتلا به سرطان با 80 درصد از بیماران با عوارض جانبی کمی است.”

دیگر محققان اشاره کرده اند که psilocybin کمک کرده است تا بیماران به مبارزه با اعتیاد به مواد دیگر مانند سیگار.

اگر اندازه گیری عبور می کند در ماه نوامبر اورگان را تبدیل به اولین دولت قانونی روانگردان قارچ که در حال حاضر به عنوان یک برنامه 1 مخدر توسط آژانس مبارزه با مواد مخدر.

دنور شد و برای اولین بار در شهرستان به جرم زدایی قارچ در مارس 2019 شد و پس از مدت کوتاهی توسط اوکلند کالیفرنیا در ماه ژوئن 2019 و سانتا کروز کالیفرنیا در ماه ژانویه سال 2020 است.

اورگان ابتکار بود تحت فشار قرار دادند توسط Sheri و تام اکرت دو مشاور که آغاز شده اورگان Psilocybin جامعه در سال 2017. این Eckerts امید به بازار طیف وسیعی از “Psilocybin خدمات” به بیماران در آینده با توجه به usf football.

این Eckerts’ کمپین همچنین یک افزایش عمده از 1 میلیون دلار کمک مالی از دکتر Bronner سحر و جادو صابون یک صابون آلی شرکت از سن دیگو.

رای گیری اندازه گیری می کند جای محدودیت در استفاده از مواد مخدر است. آن را راه اندازی الزامات صدور مجوز psilocybin برای درمان ارائه دهندگان و psilocybin کشاورزان است. آن نیز محدود به استفاده از مجوز مراکز درمان و بیماران نیاز به رفتن را از طریق یک “سه مرحله درمانی روند” قبل از درمان است.

افراد هنوز هم اجازه داده نمی شود به رشد و یا مصرف روانگردان قارچ در خانه های خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *