خروجی CBS مدیر عامل جو Ianniello می شود $125m بود هدیه فراق

بحث در مورد یک چتر نجات طلایی.

سابق CBS Corp. اجرایی جو Ianniello دستگیر an eye-popping 125 میلیون دلار در مجموع خسارت و قطع پرداخت از ViacomCBS در سال 2019.

Ianniello که اعلام کرد او در پله پایین در ماه ژانویه بود که سر از فردا که ادغام با شرکت Viacom در ماه دسامبر گذشته به شکل ViacomCBS.

اخبار Ianniello را شاهزاده جبران بخشی از این شرکت سالانه تشکیل پرونده با بورس اوراق بهادار کمیسیون جمعه شب.

تشکیل پرونده نشان می دهد او مشبک حقوق و دستمزد $2.8 میلیون و 84.7 میلیون در قطع پرداخت های ارائه شده از طریق قرارداد کار گرفته تا در طول سلطنت خوار CBS رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Les Moonves که استعفا داد و در سپتامبر. 2018 در میان اتهامات آزار و اذیت جنسی. تحت این قرارداد Ianniello که Moonves’ دست راست مرد وعده داده شده بود یک ثروت باد آورده اگر او نمی ارتقا به مدیر کل شرکت پس از Moonves.

این بود که قبلا گزارش شده است که Ianniello خواهد خالص حدود 70 میلیون دلار مربوط به آن وعده در مجموع غرامت از $100 میلیون. روز جمعه تشکیل پرونده نشان می دهد که مسافت بود و حتی بزرگتر از آنچه قبلا پیش بینی شده از جمله سهام جایزه به ارزش $37.4 میلیون.

تشکیل پرونده همچنین نشان می دهد که باب Bakish این ویاکام ارشد بود که به نام مدیر عامل شرکت ViacomCBS دریافت $8.4 میلیون دلار در مجموع غرامت سال گذشته است. این شامل $230,000 در حقوق و دستمزد $3.1 میلیون دلار پاداش و 5 میلیون دلار در سهام جایزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>