شهرستان در بخش بهداشت و درمان مقامات نظارت 2,773 ساکنان شهر نیویورک که قرنطینه در خانه های خود را در میان coronavirus شیوع این سازمان پنج شنبه اعلام کرد.

بسیاری از مردم تحت داوطلبانه صفحه اصلی انزوای اگر چه دو نیویورک — منهتن مراقبت های بهداشتی کارگران که به ایران سفر کرده و شوهرش — تحت قرنطینه اجباری.

این قرنطینه نیویورکی هستند تا حد زیادی از افرادی که به تازگی به خانه بازگشت از پنج بین المللی نقاط داغ. از کشور چین, کره جنوبی, ایران, ایتالیا, و در حال حاضر در ژاپن است. این عدد تغییر خواهد کرد روزانه به نیویورک بازگشت از آن کشور است.

“ما رسیدن به آنها را به صورت روزانه به مطمئن شوید که آنها در حال توسعه علائم” بهداشت شهرستان کمیسر دکتر Oxiris Barbot گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه.

“آنها یک شماره تلفن برای تماس با ما اگر و زمانی که آنها نشانه توسعه. وجود ندارد هر یک از افراد در گروه است که به ما” Barbot گفت.

این شهر اجباری قرنطینه امر در افرادی که به طور فعال باید این بیماری در افرادی که در تماس نزدیک با آنها و هر کسی از بازگشت از ووهان در استان چین است.

در حال حاضر هیچ یک وجود دارد که با ووهان معیار به گفته دکتر Demetre Daskalakis معاون کمیسر برای کنترل بیماری در این گروه. بهداشت.

نیویورک تحت قرنطینه اجباری به موضوع اعلام نشده نقطه چک توسط وزارت بهداشت و پلیس یا بیماری کارآگاه یک زن و شوهر بار در هفته در طول انزوا دوره Daskalakis گفت.

Barbot اضافه شده که در هیچ مورد از نیویورک شکستن اجباری قرنطینه, آنچه مقامات بهداشت به نام “eloping” اما او گفت که وجود خواهد داشت عواقب نقض منظور از جمله پلیس دخالت.

شهردار بیل د Blasio گفت: او را نیست نگران کمبود نیروی انسانی برای نظارت بر.

“ما در حال بدیهی است که در یک بحران” Hizzoner گفت: در روز پنج شنبه در این جلسه.

“این پیام را به وزارت بهداشت است که هر انسانی به آنها نیاز دارند در صورتی که نیاز به آگهی استخدام جدید, در صورتی که نیاز به آرامی قرض گرفتن از بهداشت + بیمارستان … یا از هر سازمان دیگر وجود ندارد رفتن به کمبود نیروی انسانی. خواهد شد که هر آنچه که آنها نیاز در هر زمان که آنها به آن نیاز دارید” د Blasio گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de