دانشمندان در دانشگاه هنگ کنگ تحقیقات منتشر شده در یک مجله پزشکی در روز شنبه که پروژه ها به عنوان بسیاری به عنوان 75,815 مردم در ووهان چین ممکن است آلوده شده اند با Coronavirus جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

این شهرستان از 11 میلیون نفر بوده است در مجازی مستند به صورت هفته به چین به دنبال جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. مرگ و میر شروع به پریدن کرد یک شبه توسط 46 به 259 نفر در حالی که تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت و به 11,791. حدود دو دوجین کشورهای دیگر گزارش داده اند یکی دیگر از 137 موارد رویترز گزارش داد.

پکن انتقاد کرده است واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته به عنوان “معنی” اما در روز شنبه و استرالیا شد, آخرین کشور را یک گام های مشابه. ژاپن و سنگاپور را تصویب کرده اند اقدامات مشابه با توجه به آسوشیتد پرس.

ایالات متحده نیز quarantining کسانی که بازگشت از چین به مدت دو هفته.

واشنگتن را به حرکت در آمد و به عنوان هفتم مورد تایید در آمریکا یک مرد را در منطقه خلیج کالیفرنیا.

کشورهای دیگر مانند انگلستان و کره جنوبی و سنگاپور و هند بودند تخلیه صدها نفر از شهروندان از ووهان. انگلیس به خروج از کارکنان آن سفارت و کنسولگری در چین رویترز گزارش داد.

“در صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر, توانایی, انگلیسی, سفارت خانه و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به اتباع بریتانیا را از درون چین ممکن است محدود” دولت بریتانیا در بیانیه ای گفت.

این ویروس را گسترش سریع در دو ماه باعث شد سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام این یک اورژانس بهداشت جهانی. آژانس است که به خصوص در مورد انسان به انسان انتقال در خارج از چین است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” که نماینده در پکن Gauden Galea گفت: AP.

کشورهای فقیر که ممکن است مجهز به پاسخ یک نگرانی خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im