پابلو اسکوبار را بالا hitman ‘Popeye را مرده پس از نبرد با سرطان

پابلو اسکوبار را بالا هیتمن جان Jairo Velásquez وسقوز – با نام مستعار “Popeye” – درگذشت پنج شنبه پس از نبرد با سرطان مری با توجه به گزارش های جدید.

Velásquez, 54, درگذشت, در ساعات اولیه صبح در موسسه ملی سرطان در بوگوتا, کلمبیا خروجی لا FM گزارش با استناد به یک بیانیه از ملی این کشور ندامتگاه و زندان موسسه.

او در بیمارستان بستری شد در آستانه سال جدید برای سرطان مری که متاستاز به معده خروجی گزارش شده است.

Velásquez که اعتراف به قتل 300 نفر از پشت میله های زندان در گذشته بود اما دوباره در ماه مه سال 2018 زمانی که او ادامه داد: یک زندگی از جرم و جنایت و اخاذی از طریق کارتل مدلین با توجه به گزارش.

هنگامی که مقامات آموخته از جدیت Velásquez بیماری او منتقل شد به بوگوتا, برای مراقبت تسکینی, El Colombiano گزارش شده است.

Velásquez تا به حال بسیار زیاد کیفری طبق دستورات چند میلیاردر پروردگار مواد مخدر Escobar — لقب “پادشاه کوکائین” — که بنیانگذار و رهبر کارتل مدلین.

Escobar به ضرب گلوله کشته شد مرده کلمبیا توسط نیروهای امنیتی در سال 1993.

Velásquez نیز کتاب “بازمانده پابلو اسکوبار: “Popeye را’ The Hitman 23 سال و 3 ماه را در زندان” در سال 2005 منتشر شده و یک کانال یوتیوب POPEYE_Arrepentido با بیش از 1.2 میلیون مشترک.

او در وب سایت خود او را توصیف خود را به عنوان “شخص دیگری” که از آموخته های خود در زندگی از جرم و جنایت.

“من توبه و مصمم به کمک به ساخت این حقیقت برای کسانی که زندگی می کردند از این مدلین از 80s و 90s دست اول,” او نوشت. “من از خواب بیدار روزانه و با این تصمیم نشان می دهد که زخم مرا آنچه من هستم اما تعریف من خواهد بود و امروز و فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر