پاناسونیک را متوقف ساخت پانل های خورشیدی در تسلا نیویورک کارخانه آن را به عنوان عقب نشینی از بازار است که در آمریکا شرکت کرد.

ژاپنی, الکترونیک, غول گفت: این طرح به ترک خودروساز به اصطلاح Gigafactory در بوفالو در ماه سپتامبر پس از توقف ما خورشیدی عملیات تولید در پایان ممکن است. تغییر را نمی خواهد تحت تاثیر قرار تسلا عملیات در کارخانه که به تولید پانل های شرکت سقف خورشیدی با توجه به امپراتوری دولت و توسعه و دولت های توسعه اقتصادی ،

پاناسونیک قطع خورشیدی روابط با تسلا پس از گزارش خود اولین سود سه ماهه در نوادا کارخانه که در آن باعث می شود باتری های تسلا خودروهای برقی. این دو شرکت ادامه خواهد داد تا همکاری خود را وجود دارد, Panasonic گفت.

“این تصمیم به انتقال از ما دور خورشیدی تولید در بوفالو راستا با ما جهانی خورشیدی استراتژی ما در تلاش برای بهینه سازی و توسعه و تولید و پشتیبانی از تسلا برنامه های بلند مدت برای ادامه و گسترش آن عملیات” Shinichiro ناکاجیما مدیر پاناسونیک سیستم انرژی استراتژیک کسب و کار در بیانیه ای گفت:.

Panasonic گفت: آن را به آن را تحت تاثیر قرار بوفالو کارکنان یک بسته قطع اما افزود که تسلا قصد دارد به استخدام برخی از آنها به حمایت از آن خورشیدی عملیات وجود دارد. نه شرکت بلافاصله گفت که چگونه بسیاری از کسانی که کارگران تسلا را استخدام. پاناسونیک در حدود 380 کارکنان در کارخانه یک منبع با آگاهی از این وضعیت گفت.

A Panasonic lithium-ion battery, which is part of Tesla's Model S and Model X battery packs
پاناسونیک باتری لیتیوم یون است که بخشی از تسلا مدل S و مدل X باطریرادیو فردا

پاناسونیک خروج از بوفالو شرح زیر موشکافی این کارخانه که در نیویورک به سر برد نزدیک به 1 میلیارد دلار را برای توسعه SolarCity خورشیدی انرژی شرکت تسلا به دست آورد و در سال 2016.

حسابرسی امور خارجه توماس DiNapoli شد و حسابرسی پروژه نگرانی در مورد سرعت آهسته استخدام در کارخانه تسلا تا به حال متعهد به ایجاد حداقل 1,460 شغل در ازای مشوق های اقتصادی. دولت همچنین نوشت ارزش این کارخانه با حدود 884 میلیون سال گذشته سوابق نشان می دهد.

اما تسلا گفته مقامات دولتی که در حال حاضر بیش از 1500 شغل در بوفالو و بیش از 300 نفر دیگر در سراسر نیویورک, ایالت نیویورک, توسعه, صندلی Howard Zemsky گفت:, و اضافه کرد که این سازمان بررسی خواهد شد شرکت داده است.

“ما درک می کنیم که پاناسونیک ساخته شده است که یک شرکت تصمیم به حرکت به دور از جهانی محصولات خورشیدی اما این اقدام هیچ تاثیری روی تسلا عملیات جاری و نه تعهد خود را به بوفالو و نیویورک دولت” Zemsky گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای.

Tesla Inc. Gigafactory 2 in Buffalo, New York
تسلا Inc. Gigafactory 2 در بوفالو, نیویورک,عصر ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی