پانل می خواهد به موسسه Uber-مانند افزایش قیمت برای نیویورک کابین

یک شورای شهر تشکیل شد-پنل می خواهد به موسسه Uber-مانند افزایش-قیمت تاکسی زرد سفر به عنوان بخشی از 600 میلیون دلار پیشنهاد به قید وثیقه بدهی زده رانندگان با توجه به گزارش مجموعه به توان رونمایی جمعه.

توصیه های پس از ماه بحث بر سرنوشت رانندگان که خریداری تاکسی مدال اغلب با شهر را تشویق به عنوان ارزش خود رسید — پس از آن خود را رو به ورشکستگی زمانی که بازار سقوط کرد.

شرکت هایی مانند Uber و Lyft در حال حاضر استفاده از افزایش قیمت که به اتهام مسافران پول بیشتر زمانی که تقاضا بالاترین است. زرد کابین عمدتا طولانی عمل با هزینه های ثابت غیر از یک برنامه آزمایشی است که اجازه می دهد تا برخی از رانندگان تاکسی افزایش قیمت با تقاضا است.

توسط میخ قیمت به تقاضای رانندگان تاکسی می تواند پول بیشتری را در ساعت شلوغی — و رقابتی تر می شود در زمانی که تقاضا کم است, این گزارش نشان می دهد. یک “گسترش و بهبود یافته” تاکسی زرد e-تگرگ, برنامه یکی دیگر از توصیه های این گزارش می تواند کمک به تسهیل به اصطلاح “پویا” قیمت ها.

از همه مهمتر برای بدهی رهایی رانندگان این گزارش همچنین توصیه می کند که این شهر همکاری با شرکت های خصوصی برای خرید مدال بدهی به طوری که رانندگان تنها موظف به پوشش خود مدال را هزینه های جاری و نه تورم نرخ که در آن خریداری شد.

به گزارش پیشگام شد اعضای شورای استفان لوین و Ydanis رودریگز.

در بیانیه رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson گفت که او و دیگر قانونگذاران خواهد “بررسی تمام توصیه های این گزارش را” و تعیین “بهترین مسیر رو به جلو برای کمک به این صنعت از بدهی خرید و اصلاح به نوسازی.”

“شورای شهر دردناکی آگاه از مشکلات و درد و رنج مردم در تاکسی صنعت تا به حال برای تحمل و قدرت به خصوص رانندگان که تقریبا همه مهاجران” جانسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر