Panera Bread محور به فروش مواد غذایی به عنوان coronavirus انتقاد شدید صنعت

Panera نان فروش مواد غذایی خارج از کافه های آن به عنوان coronavirus بحران انتقاد رستوران ها در سراسر کشور است.

سنت لوئیس-بر اساس زنجیره ای آغاز شده است ارائه شیر و نان و تولید و دیگر کالاهای اساسی در کنار آن ساندویچ و سالاد را از طریق جدید “Panera مواد غذایی” سرویس. خریداران می توانند سفارش اقلام آنلاین برای تحویل و یا وانت در شرکت رستوران های این شرکت گفت.

“از انتخاب محدود در مواد غذایی قفسه برای رشد نیاز به محدود کردن تعداد سفرهای خارج از خانه آن است که فوق العاده استرس زا زمانی که می آید به قرار دادن مواد غذایی سالم و بی خطر در جدول, و ما می دانستیم که Panera می تواند کمک” Panera مدیر عامل Niren چودری در بیانیه ای گفت.

Panera آخرین رستوران زنجیره ای به محوری به مواد غذایی به عنوان صنعت هایش با مستند اقدامات با هدف کنترل coronavirus اند که بسیاری از eateries به نزدیک و یا تنها پیشنهاد را خارج و تحویل سرویس. همه گیر نیز موجب وحشت خرید در سوپر مارکت ها است که منجر شده برخی از مواد غذایی زنجیره ای به جای محدودیت در خرید برخی از محصولات.

به معاملات مشتری در رستوران ها فرو 42 درصد در هفته پایان مارس 29 نسبت به همین هفته در سال گذشته به حدود 97 درصد از ما از eateries تحت محدودیت از برخی از نوع با توجه به NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار.

آب مطبوعات اسموتی نوار زنجیره ای آغاز شده است ارائه مواد غذایی از جمله میوه و سبزیجات و بسته بندی سوپ در شهر نیویورک و بوستون مناطق. میانه و زنجیره Frisch را پسر بزرگ فروش کاغذ توالت و همچنین مواد غذایی و کالاهای اساسی از رستوران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>