Papa john’s فروش پرش به کروناویروس نگه می دارد تحویل حرکت

Papa john’s گفت: خرید و فروش در حال پریدن به عنوان مشتریان ماندم, به میان coronavirus بحران شده اند سفارش تا, پیتزا, تحویل, حتی به عنوان آنها را هدایت و روشنی از رستوران خود را.

پیتزا زنجیره ای گفت: با آن قابل مقایسه با فروش در آمریکای شمالی افزایش 5.3 درصد در سه ماه منتهی به مارس 29 حتی به عنوان همه گیر roiled ناهار خوری میباشد. Papa john’s است “تقریبا به طور کامل عملیاتی” در بسیاری از بازارهای آن حتی اگر محدودیت ها با هدف جلوگیری از گسترش ویروس مجبور شده اند برخی از رستوران های نزدیک به رئیس جمهور و مدیر عامل راب لینچ گفت.

Papa john’s اعلام کرد قصد دارد هفته گذشته به استخدام 20,000 کارگران به عنوان coronavirus بحران قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند. زنجیره ای نیز ارائه “بدون تماس” تحویل — که در آن پیتزا چپ در خارج از مشتری درب مهر و موم شده جعبه برای محافظت از مشتریان و کارکنان به طور یکسان.

“ما داخلی و بین المللی کسب و کار را خوب انجام شده به مشتریان و جوامع تکیه بر ما و دیگران در تحویل مواد غذایی صنعت” لینچ گفت: در یک کسب و کار به روز رسانی به سرمایه گذاران است.

این شرکت با این وجود کشیده مالی خود را چشم انداز 2020 به دلیل “وجود دارد بسیاری از ابهامات مربوط به COVID-19 همه گیر است که نمی توان پیش بینی کرد.” رقیب پیتزا اذوقه رسان دومینو را همان روز دوشنبه.

Papa john’s گزارش رشد فروش را در میان خواستار مشهور سخنگوی شکیل اونیل به حذف از هیئت مدیره شرکت. شرکت مشاوره شرکت سهامداران نهادی خدمات این گزارش توصیه می شود سرمایه گذاران رای در برابر اونیل در انتخابات به هیئت مدیره به خاطر او از دست رفته و در جلسات متعدد.

Papa john’s رئیس جف اسمیت که سر تا فعال سرمایه گذاری شرکت های سمت راست ارزش دفاع سابق NBA به ستاره گفت که او ساخته شده است “سهم مهم” پس از پیوستن به این هیئت در سال گذشته است.

Papa john’s آمریکای شمالی فروش تعداد آنها ضعیف تر در ماه مارس به عنوان اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی لغو شد به دلیل ویروس لینچ گفت. زنجیره ای پست شده در مقایسه با رشد فروش فقط 3.9 درصد از Feb. 24 تا پنج شنبه از 5.4 درصد و 7.6 درصد در قبل از دو monthlong دوره.

بین المللی قابل مقایسه و فروش کاهش یافته است 0.6 درصد در ماه گذشته به حدود 350 حدود 2,100 Papa john’s فروشگاه حق رای دادن در خارج از کشور بسته به دلیل سیاست های دولت ، فروش بین المللی eked از 2.3 درصد افزایش برای سه ماه گذشته به لطف رشد در اوایل سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im