پاریس ممنوعیت دویدن در طول روز به عنوان coronavirus مرگ و میر در فرانسه بالا 10,000

پاریس را ممنوع کرده است در طول روز دویدن برای جلوگیری مردم از موازین مستند قوانین در میان بیماری همه گیر کوروناویروس – به عنوان تلفات در صدر 10,000 سراسر فرانسه با توجه به گزارش.

در میان اخیر طلسم آفتابی آب و هوا در شهرستان نور, گروه های زیادی از مردم دیده می شد در حال اجرا و راه رفتن و جمع آوری در طول ملی مستند است که به اثر رفت مارس 17 و تنظیم شده است به اعتبار مارس 15, Agence France-Presse گزارش شده است.

“هر قیمتها اجتناب ایدز مبارزه با این بیماری همه گیر” شهردار Anne Hidalgo و رئیس پلیس Didier Lallement گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

شروع پنج شنبه, ممنوعیت فردی ورزش در فضای باز است که در اثر بین ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

پایتخت و شهرهای دیگر در حال حاضر بسته های عمومی پارک ها و باغ ها به عنوان بخشی از این مستند که نیاز به ساکنان برای حمل یک سند توجیه هر تفرج از خانه های خود.

کسانی که گرفتار بدون سند صورت جریمه شروع 135 یورو یا حدود 147.

بالا سلامت رسمی جروم Salomon به خبرنگاران گفت: روز شنبه که 10,328 مردم مرده بود از COVID-19 سراسر کشور از تاریخ 1 مارس هشدار داد که “این بیماری همه گیر است که در ادامه از پیشرفت آن.”

“ما در فاز صعودی این بیماری همه گیر حتی اگر آن است که کاهش کمی” او اضافه کرد: “ما هنوز به اوج.”

در همین حال شهردار مرکان-en-Baroeul در شمال فرانسه ساخته شده است تف کردن در مکان های عمومی, سرفه یا عطسه و بدون پوشش است و اپیدمیولوژیک شخصی با استفاده از تجهیزات حفاظت در خیابان با مجازات جریمه 68 یورو است.

فرانسه همچنین اعلام کرد که هر کسی که به دنبال ورود به کشور با شروع چهارشنبه نیازهای ویژه “سفر گواهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im