بخش هایی از ایالات متحده باز ورزشگاه پیچیده در کوئینز برای تبدیل به بیمارستان میان coronavirus

بخشی از ملکه ورزشگاه پیچیده ای است که خانه را به آمریکا باز تبدیل خواهد شد به طور موقت بیمارستان به کمک در مبارزه با کروناویروس.

سرپوشیده آموزش منطقه در USTA Billie Jean King ملی تنیس مرکز انتظار می رود که تبدیل به یک 350-تخت مرکز پزشکی آغاز و در روز سه شنبه USTA سخنگوی کریس Widmaier تایید کرد.

در این سایت شما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان غیر COVID-19 بيمار است می تواند تغییر بر اساس نیاز از مقامات شهر نیویورک مدیریت اضطراری که در حال کار بر روی این پروژه با سپاه مهندسان ارتش و مقامات وزارت امور خارجه ،

تسهیلات Louis Armstrong ورزشگاه را تبدیل به یک هنر که در آن 25,000 وعده غذایی بسته های آماده خواهد شد روزانه برای COVID-19 بيمار, بهداشت و درمان, کارگران, مکان عمومی, مدرسه کودکان و دیگران که نیاز به آنها گفت: Widmaier.

“ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنند و اگر سایت ما را در کوئینز استفاده شده است برای کمک به نیروهای جدید ما همه آن را,” او گفت:.

این برنامه برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

03302020_Coppa_US_Open_Center

ادموند J Coppa

03302020_Coppa_US_Open_Center_1

ادموند J Coppa

2

نمایش به صورت اسلاید

افسانه ای مسابقات تنیس در Flushing Meadows-Corona Park هنوز میله میله برای شروع Aug. 24.

“بزرگترین امید ما این است که ایالات متحده باز برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در پایان ماه اوت و نیویورک بار دیگر خوش آمدید جهان” Widmaier گفت.

به عنوان موارد COVID-19 ادامه به تورم و بیمارستان تبدیل به ضعف شهر و دولت نیز تبدیل به دولت فدرال به اضافه کردن بیشتر فضای تخت قربانیان ویروس و دیگر بیماران است.

منهتن در Javits Center تبدیل شده به یک 2,910-تخت تسهیلات با کمک از سپاه مهندسان ارتش. و 1000 تخت USNS راحتی در بیمارستان کشتی وارد بندر نیویورک در روز دوشنبه صبح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>