کشتی کروز با نزدیک به دو ده نفر مبتلا به کروناویروس در هیئت مدیره است که گیر برای روز در سواحل کالیفرنیا شروع پیاده مسافران در روز دوشنبه.

اواخر بعد از ظهر 23 افرادی که نیاز حاد مراقبت های پزشکی گرفته شده ی شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در بندر اوکلند گفت: Shawn بوید سخنگوی کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس گفت.

کشتی حمل 3,500 مردم شده بود و معطل ماندن حدود 10 کیلومتری شمال کالیفرنیا قبل از docking دوشنبه. حداقل 21 نفر سرنشین — 19 خدمه و دو مسافر — آلوده شده توسط virus.

“قصد ما این است که اساسا پیاده حدود نیمی از مسافران امروز. هر کس خواهد شد به نمایش در ابتدا گفت: Robert Kadlec, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی خدمات.

این تخلیه فرایند است که انتظار می رود حداقل از طریق پنج شنبه.

آمریکا مسافران پرواز خواهد شد یا bused از بندر به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان برای تست و 14 روز در قرنطینه.

ساکنان کالیفرنیا شد و انتظار می رود bused در اوایل شب دوشنبه از بندر به نزدیکی پایگاه نیروی هوایی تراویس معاون رئیس جمهور مایک پنس که رهبری فدرال پاسخ به کروناویروس بحران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مسافران بین المللی از کانادا و انگلستان گرفته خواهد شد به طور مستقیم به آسفالته در پایه که در آن آنها خواهد شد و سپس گرفتن چارتر پرواز به خانه. کشتی حمل و نقل مردم از 54 کشور جهان است.

همه مسافران حمل و نقل خواهد شد به مربوطه مقصد “را از طریق بسیار با دقت کنترل محیط” پنس گفت.

وجود دارد حدود 1100 خدمه در کشتی همه آنها خواهد شد در قرنطینه و تحت درمان روی عرشه کشتی در بندر با توجه به کالیفرنیا دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

یک نقطه روشن پنس گفته بود که همه بچه ها روی عرشه کشتی کروز سالم هستند.

“ما خوشحال به یاد بگیرند که از طریق غربالگری بیش از دو روز گذشته که 25 کودکان در کشتی ها همه سالم,” او گفت:.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de