مسافر به دام افتاده در MS Westerdam — که تبدیل شده بود به دور از بسیاری از کشورها آن را به عنوان جستجو برای یک محل به حوض در میان coronavirus ترس — می گویند آن را در واقع “بهترین کروز تا کنون.”

بدترین قسمت? قایق “فرار از براونز هش از چند روز پیش و سس گوجه فرنگی. اما که در آن بود. این خوب بود واقعا” گفت: مسافر رابرت Sayers, 60, نیوزیلند.

یکی دیگر از مسافر توصیف یک “دوست داشتنی” تجربه قایقرانی آسیا در دریاها.

“هر کس می گوید:” فقیر ، اما وجود دارد هیچ فقیر شما. ما تا به حال اینترنت رایگان و شراب. ما تا به حال سه دوره وعده های غذایی. وجود دارد خیلی انتخاب” گفت: زهرا Jennings, پرستار بازنشسته از پادشاهی متحده.

این خوشگذران دسته در نهایت از منوی view جمعه در کامبوج که در آن از pampering خود ادامه داد. نخست وزیر کامبوج پرواز از پایتخت به دست گل سرخ و لرزش دست با مسافران که داده شد رایگان ویزا و بخور در “خوش آمدید به کامبوج” آگهی ها.

هلند امریکا بوش حمل 1,544 مسافران و 802 خدمه بود تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند قبل از کامبوج باز آن پورت است. این کشور به نمایش در آمد همه آنها خاموش کردم کشتی برای ویروس و پاک همه آنها را به سر منزل.

مسافران شانس را متوقف نمی وجود دارد — کروز شرکت متعهد به بازپرداخت تمام برای هزینه های کروز را یکی دیگر از 14 روز کروز و پوشش پروازهای خود را به خانه.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی