کشیش به در آخرین مراسم از طریق تلفن به کانکتیکات coronavirus قربانی

یک کشیش به یک زن 91 ساله, کانکتیکات, مرد آلوده با COVID-19 آخرین مراسم — تلفن — در این هفته یک گزارش است.

ویلیام Pike جدید کنعان, دریافت آخرین مراسم از کشیش پیتر والش و نهایی خداحافظی از بستگان توسط تلفن از تخت خود را در نورواک بیمارستان روز شنبه به عنوان او در برابر ویروس ها با توجه به کانکتیکات پست.

“من انجام داده اند بسیاری از خلاق معنوی اما برای اولین بار بود” والش گفت: خروجی.

پایک یکی از دو کنعان ساکنان به مرگ از COVID-19 ظرف 24 ساعت. یکی دیگر قربانی یک مرد ناشناس در 80s در, درگذشت, روز شنبه به مناسبت سوم coronavirus مرگ و میر در دولت خروجی گزارش.

“او یک جنتلمن واقعی,” کتی پایک گفت از شوهرش که شروع به احساس بد در اواخر فوریه و پیش از سفر به فلوریدا.

او بعدها با عجله به نورواک بیمارستان توسط آمبولانس بستگان گفت.

پایک پسر دانیل و همسرش بازدید کرده بود او را در روز یکشنبه و دوشنبه و اعتقاد او بهبود پس از او قادر به نشستن و حتی تماشای تلویزیون.

“ما فکر کردیم که او ذات الریه و خواهد بود آینده صفحه اصلی” دانیل پایک گفت.

اما کارکنان بیمارستان به خانواده گریم اخبار روز سه شنبه: پیک تشخیص داده شده بود با کوروناویروس. وضعیت خود را پس از آن صورت گرفت نوبه خود چشمگیر شنبه باعث بستگان به تماس والش که صحبت به پایک با تشکر به یک پرستار برگزار شد که تلفن او را به گوش دادن, کانکتیکات ارسال گزارش.

“من آخرین مراسم پس از آن خانواده همه تا به حال یک لحظه به می گویند که آنها او را دوست داشتم” والش گفت.

برخی از 15 دقیقه پس از وداع با پایک در گذشت پسرش گفت:.

“بین پدر من رفتن به بیمارستان و او درگذشت جهان تغییر” دانیل پایک گفت.

خدمات مراسم تشییع جنازه برای پیک — که در خدمت به عنوان ستوان در نیروی دریایی ایالات متحده قبل از اینکه کسب و کار موفق و حرفه ای — برگزار نخواهد شد به دلیل ترس از گسترش ویروس ها و ممنوعیت اجتماعات بزرگ در کانکتیکات.

اما والش گفت: محله های کشیش نشین در سنت مارک, کلیسای اسقفی در کنعان را جشن می گیرند پیک زندگی به عنوان یک “باور نکردنی آقا از مدرسه قدیمی” پس از آن اقدامات برداشته می شوند.

“من فکر می کنم تنها مجالس ترحیم ممکن است در حال حاضر بسیار خصوصی مجالس ترحیم” والش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>