پاتریک Mahomes جوانان طول می کشد در مرکز صحنه در سوپر جام

باغ میامی — جوانان وارث NFL.

منجر به یک سه ماهه چهارم باز گشت به حمل اشراف به 31-20 پیروزی بر 49ers یکشنبه شب در سوپر باول سال 2020 پاتریک Mahomes, 24 می شود دوم-جوانترین کارفرمایی به همیشه برنده سوپر باول. بن Roethlisberger 23 بود زمانی که او برای اولین بار برنده سوپر جام برای استیلرز.

Mahomes می پیوندد کابوی ها در حال اجرا پشت Emmitt اسمیت به عنوان تنها بازیکن تا کنون برنده سوپر جام و NFL جایزه MVP قبل از تبدیل شدن 25. Mahomes شد نام لیگ با ارزش ترین بازیکن در سال 2018 است. Mahomes در 24 سال و 138 روز سن جوانترین کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول MVP.

Mahomes’ 11 touchdown عبور در postseason بدون رهگیری برای شروع یک حرفه ای بودند که بیشتر توسط یک کارفرمایی در سوپر باول عصر. این خط به پایان رسید زمانی که او انداخت سوم-چهارم رهگیری.


روسای اولین تیم برای همیشه دنباله 10 یا بیشتر امتیاز را در سه postseason بازی و برنده سوپر جام. آنها رفت و به پیروزی در هر سه بازی با بیش از 10 امتیاز.


49ers تنگ پایان جورج بازیگوش مبهوت بود از دست دادن.

“آره که دقیقا چگونه آن را احساس می کند, ناباوری,” او گفت:.


توسط بئب, نوجوانی 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo در حال حاضر تلاش بیشتر می گذرد (11) از او در کل بازی NFC قهرمانی در زمانی که او انداخت فقط هشت می گذرد در ضرب و شتم هکرها. … 49ers rookie Deebo ساموئل 32-حیاط اجرا در باز کردن 49ers سری طولانی ترین در سوپر باول تاریخ توسط یک گیرنده گسترده. در اوایل سه ماهه سوم ساموئل به دست آورد 14 متری در پایان در اطراف به او بدهد 53 متری عجله دارند. که شکست سوپر باول رکورد بیشترین متری توسط یک گیرنده گسترده. پرسی Harvin تا به حال 45 متری برای Seahawks در سال 2014.


Garoppolo شد تنها دوم 49ers کارفرمایی به پرتاب یک رهگیری در یک سوپر باول پیوستن به khezri. Hall of Famers جو مونتانا (چهار) و استیو جوان (یک) در ترکیب برای بازی در پنج سوپر کاسه و هرگز انداخت یک رهگیری. Garoppolo در آخرین تلاش یک ناامیدی تقلا کردن با بازی در حال حاضر تصمیم گرفت تبدیل به دوم خود را رهگیری. Garoppolo در نیمه دوم فقط 11 از 20 به مدت 120 متری.


The 49ers زد توپ را به خوبی (22-141) اما نه به اندازه کافی که آنها صاحب توپ در جرم تنها 26:47. … 49ers چپ مقابله با جو Staley مجبور شد از بازی در سه ماهه سوم با یک دست آسیب و جایگزین شد rookie جاستین Skule. Staley بود قادر به بازگشت در سه ماهه چهارم.


Niners مربی Kyle Shanahan برنده یک پخش چالش با 6:57 رقابت 16-حیاط گرفتن توسط Tyreek تپه. آن بود برگشت به عنوان پخش نشان داد که توپ به چمن قبل از تپه امن آن است.


سابق جت مایک Pennel ساخته شده یک کلید بازی در نیمه اول برای ستاد. دفاعی مقابله با ضربه Garoppolo مجبور Garoppolo به عجله خود را پرتاب و آن را ره توسط Bashaud Breeland در اوایل سه ماهه دوم. اشراف به ثمر رساند یک هدف زمینه پس از انتخاب کنید. Pennel تنها سابق جت به بازی در بازی. او برای جت در 2017-18. سابق جت های دور اول انتخاب کنید Darron لی بود غیر فعال شده بود cornerback موریس کلیبورن که صرف دو سال با جت. 49ers در حال اجرا پشت Raheem eagles report صرف شش روز در جت تمرین تیم ملی در سال 2016 شد اما هرگز در فعال roster.


خلاق اندی رید استفاده از مد افتاده تک بال تشکیل برای کمک به راه اندازی برای اولین بار بازی را touchdown. در چهارم-و-1 از Niners 5-خط محوطه RB دامین ویلیامز در زمان مستقیم ضربه محکم و ناگهانی به دست آوردن چهار متری و اشراف به ثمر رساند دو نمایشنامه بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر