برنده تبدیل تایگر وودز به خدا. پاتریک رید موفقیت دیده می شود به عنوان اثبات “خدا وجود ندارد.”

هنوز تحت بررسی دقیق از قوانین تخلف در دسامبر قهرمان جهان به چالش بکشد. نی اخیر برنده شدن در WGC-مکزیک قهرمانی الهام گرفته از یک دور جدید از انتقاد از گلف پخش دیوید Feherty.

“من حتی مطمئن نیست که او را پلاریزه,” Feherty گفت: Sports Illustrated از 29 سال از نی. “من مطمئن هستم که وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در طرف دیگر شما می دانید منظورم چیست ؟ منظورم این است که هیچ خدا بود اولین چیزی که به من گفت: پس از او می خواهم برنده هفته گذشته است. خدا وجود ندارد شما می دانید که اثبات آن را سمت راست وجود دارد. شگفت انگیز است. منظورم این است که او شگفت انگیز است. او کاپیتان بی اعتنا فقط می توانید اجازه دهید همه چیز را اجرا کردن ، من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

زمانی که نی نام برای اولین بار به ارمغان آورد تا به Feherty NBC Sports تحلیلگر به سختی می تواند جمع اوری یک پاسخ به جنجال برانگیخت که نی شد دو سکته مغزی پنالتی برای بهبود خود دروغ در شن و ماسه در ماه دسامبر.

نی بسیج گذشته Bryson DeChambeau برای برنده شدن در این رویداد یک هفته پیش به لطف birdies در 16 و 17.

“عیسی. شما می توانید قرار داده که در آن وجود دارد در واقع. فقط عیسی مسیح” Feherty گفت. “من حتی نمی دانم چه می گویند. آن را فقط آن را به دنبال او برای بقیه عمر خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im