یکی بوستون میزبان رادیو مطمئن است در مورد یک چیز — تام برادی است که نمی تواند با پوشیدن پرستان نیوجرسی این سال است.

“من معتقدم پرستان 100 درصد انجام می شود” بازنشسته پرستان تنگ پایان مسیحی Fauria گفت: از بردی در FARZIN را Ordway, Merloni & Fauria. “من فکر می کنم پرستان خوب و آماده به حرکت می کند.”

که پس از Fauria سابق تیمی از بردی است گفت: او معتقد است که وجود یک “99.6 درصد” شانس بردی برگ جدید انگلستان است.

بردی را تبدیل به یک عامل رایگان برای اولین بار در 20 سال زندگی حرفه ای اگر او و میهن پرستان نمی توانند توافق بر سر یک قرارداد جدید در مارس 18. این تیم قادر به اعمال حق رای دادن تگ بر روی او با توجه به یک شرط در تازه ترین تمدید قرارداد.

پس از بدست آوردن 23 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به Spotrac از 42 سال سیگنال-تماس گیرنده می ایستد به کسب حداقل 30 میلیون دلار در شلوغ کارفرمایی رایگان-بازار. Fauria نمی کنم پرستان در حال رفتن به او پیشنهاد که یا هر چیز نزدیک است.

“من فکر می کنم پرستان می دانستم که آنها نمی امضای او قبل از فصل آغاز” Fauria گفت. “من فکر نمی کنم آنها می خواهند او را برای $13 میلیون من فکر نمی کنم آنها می خواهند او را دوره و من فکر می کنم که بردی آن را می داند. چرا شما مانند یک صدای جیر جیر از لا شارژر?”

Fauria با اشاره به تنها آخرین رسانه های اجتماعی, دود سیگنال های ارسال شده توسط بردی است که بسیار مرموز از میهن پرستان’ فصل به پایان رسید به طور ناگهانی در طبیعت-کارت دور در برابر تیتان. نظریه خود را, اما در تناقض با گزارش پیش رو از سوپر باول از NFL شبکه broncos.

“همه چیز را که می آید از broncos فقط جعلی بودن” او گفت:. “آن جعلی است, آن را روایت, تغییر, آن را استتار این حقیقت به دلیل وجود دارد برای رفتن به” این تقصیر ما نیست که طرفداران. آنها می دانند که بردی نه به آینده.”

New England Patriots quarterback Tom Brady reacts after being defeated by the Tennessee Titans in the AFC wild-card round.
New England Patriots کارفرمایی تام بردی واکنش نشان می دهد پس از شکست تنسی تیتان در لیگ وحشی-کارت دور.گتی ایماژ

این بردی خانواده نیز منتقل به 9 میلیون دلار گرینویچ ، خانه اوایل سال جاری پس از لیست اموال خود را در Brookline جرم است. این حرکت را برانگیخت و حتی بیشتر شایعاتی که بردی خروج می تواند در کارت.

“من احساس خوبی در مورد این یکی” Fauria گفت. “منظورم این است که فکر می کنم در مورد آن را من در واقع معتقدم که مایک Giardi. به اعتقاد من خانه وجود دارد. من باور دارم که تام برادی است از فیلیپ رودخانه. آنها زندگی همان زندگی است. … رودخانه های فیلیپ رایگان عامل شرکت تام بردی خواهد بود: free agent [به زودی].”

اگر بردی می کند را وارد کنید رایگان آژانس لیست خود را از خواستگاران بالقوه گسترده خواهد بود. لس آنجلس شارژر که رسما از رودخانه های این هفته در لاس وگاس اظهارات هر دو رود به زمین. برخی این باورند خلیج تمپا Buccaneers و دالاس کابوی ها حتی می تواند فرود لکه های کهنه کارفرمایی.

“دفعه بعد او نشان می دهد تا در ورزشگاه ژیلت آن خواهد بود یا به عنوان مهمان بازی برای تیم دیگری و یا گرفتن یک کت قرمز” Fauria گفت.

هر کجا که او به پایان می رسد تا بردی اولویت ذکر شده است.

“او می خواهد برای دیدن این تیم صرف در برخی از سلاح” و در نهایت می خواهد با “یک تیم با استعداد است که می تواند برنده شدن در حال حاضر” Rapoport گفت: Feb. 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su