میهن پرستان قطع Stephen Gostkowksi برای رسیدگی به مشکلات بزرگتر

یکی دیگر از کهنه Patriot نیش گرد و غبار.

جدید انگلستان منتشر شد دیرین کیکر Stephen Gostkowski روز دوشنبه با توجه به بوستون گلوب. تصمیم به انتشار Gostkowski که شد این سازمان تمام وقت منجر گلزن در سال 2014 اضافه خواهد شد $3,478,500 از کلاه فضا برای میهن پرستان.

Gostkowski 36, و آینده خود را در انگلستان برای اولین بار در هوا آخرین offseason. هر دو طرف در نهایت به توافق دو سال 8.5 میلیون معامله اما چهار Pro کاسه کیکر در رفت به دست چهار امتیاز اضافی در چهار بازی.

او سپس فرود بر روی مجروح لیست ذخیره با توجه به هیپ مسئله ای است که نیاز به عمل جراحی.

با قابل مشاهده سوراخ در جرم به خصوص در گیرنده گسترده و پایان آن را تعجب آور نیست Patriots منتشر شد Gostkowski برای انتقال وجوه خود را به مناطق مشکل است.

Gostkowski میهن پرستان’ دور چهارم (118-کلی) انتخاب در پیش نویس NFL 2006 از دانشگاه ممفیس بود بلافاصله به چالش با موفقیت افسانه ای تنیس آدم Vinatieri. اما او گل رز به مناسبت کسب درآمد اول-تیم تمام نرم افزار های انتخاب در فصل سوم خود را.

Stephen Gostkowski
استفان Gostkowskiآیکون Sportswire via Getty Images

باتون روژ بومی فقط آخرین بزرگ نام وطن پرست به هیچ ترک از تیم زیر کارفرمایی تام بردی و ایمنی duron و هارمون.

نیک قوم بدون محدودیت عامل رایگان است و فقط کیکر در سمت چپ پرستان’ فهرست. عامیانه امضا شد پس از آزادی از مایک Nugent در اکتبر 2019 شد و دوباره امضا شده در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>