میهن پرستان’ جولیان ادلمن به خرابکاری اتهامات

New England Patriots گیرنده گسترده جولیان ادلمن نمی خواهد تحت تعقیب بزه خرابکاری اتهامات بر اساس گزارش TMZ ورزشی.

Edelman دستگیر شد Jan. 11 در بورلی هیلز کالیفرنیا. برای پریدن در بالای کاپوت مرسدس بنز و راه اندازی شد به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه. بینام صاحب خودرو کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده چرا که “او شده است به طور کامل جبران هزینه های تعمیر به خودرو” با توجه به TMZ.

این حادثه رخ داده است تنها یک هفته پس از میهن پرستان حذف شد در وحشی-کارت دور از NFL playoffs توسط تنسی تیتان. 33 سال بود و در شهر در بورلی هیلز با سابق سلتیکز ستاره پل پیرس و میهن پرستان سابق هم تیمی دنی Amendola.

ادلمن در حال آمدن است یکی از سازنده ترین فصل سال در یک شغل است که آغاز شد و با پرستان پس از انتخاب شدن در دور هفتم از پیش نویس NFL 2009. سابق کالج کارفرمایی گرفتار 100 عبور برای 1,117 متری با شش touchdowns در 16 بازی به عنوان رفتن به هدف برای کارفرمایی تام بردی که در سمت چپ پرستان پس از 20 سال به ثبت نام رایگان-عامل مقابله با Tampa Bay Buccaneers.

تنها چند ساعت قبل از دادستان کاهش هزینه Edelman ارسال شده یک ویدیو را در رسانه های اجتماعی خود را از خانه و پوشیدن سلتیکز شماره 11 نیوجرسی خواست مردم بوستون به چسبیدن به در

“به عنوان شهردار مارتی — پسر من مارتی والش — همیشه می گوید بوستون شهر ساخته شده در comebacks و ما در حال رفتن به دوباره از این” Edelman گفت. “… اما مهم وجود دارد چیزهایی که ما باید انجام دهید برای بازگشت از این است که ماندن در داخل و امن بودن و اجتماعی فاصله. آن چیزی که لازم است.

“من صادقانه می خواهم بگویم با تشکر از شما برای افرادی که در حال قرار دادن گردن خود را بر روی خط و خارج وجود دارد, پزشکی جوانب ما ادارات پلیس ما آتش بخش از مردم که در حال ارائه مواد غذایی است. همه این افراد است. این دیوانه را ببینید که چگونه همه ما را با هم به کار و هم به دلیل این شرایط و ما باید همچنان به انجام این کار” Edelman گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>