میهن پرستان’ Stephon گیلمور مذاکرات تا جارت Stidham پس از تام بردی خروج

تام بردی جانشین را enormous کفش را پر کنید. پشت سر گذاشتن 20 سال legacy با شش سوپر باول حلقه چهار سوپر باول MVPs و 14 Pro کاسه انتخاب بردی مجموعه نوار به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است.

اما پرستان cornerback Stephen گیلمور است نشان دادن برخی از ایمان جارت Stidham بردی قرار است به احتمال زیاد جایگزین کارفرمایی. گیلمور می گوید انگلستان 2019 چهارم-انتخاب دور ساخته و او را به کار سخت تر در تمرین فصل گذشته.

“او در آمد و سخت کار کردم و بهتر و بهتر به عنوان سال رفت. او یک بازوی قوی” گیلمور ESPN گفت: از 23 سال Stidham. “او باعث می شود برخی از سختی می اندازد. قطعا آن را سخت بر من در عمل و هر هفته در برابر هر کس من پوشش, ساخت برخی از بزرگ می اندازد. آن را به من اجازه داد تا بهتر در عمل به آماده شدن برای بازی.”

یازده سال کهنه برایان هویر و USC محصول کودی کسلر نیز در این پرستان’ کارفرمایی مخلوط.

گیلمور حاکم دفاعی بازیکن سال گفت: او تعجب نیست که 42 ساله بردی اعلام کرد خروج خود را از سازمان و در نهایت امضای قرارداد با Buccaneers.

“جای تعجب نیست,” او گفت:. “یک بازیکن مثل او بازی جایی است که شما هرگز می توانید آن را ببینید اما آن را به شما نشان می دهد که در لیگ ملی فوتبال, می توان آن را هر جایی رفتن. این یک کسب و کار است که شما چگونه به آن نگاه کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>