پاول Buchnevich ساخت آن را سخت برای رنجرز به حتی اندیشیدن تجارت

قسمت دوم از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک رنجرز

پاول Buchnevich انتخاب شد 75 به طور کلی در سال 2013 توسط تفنگداران و رتبه 14 در اهداف و 15 در نقاط میان بازیکنان پیش نویس است که در سال و با این حال وجود دارد انتظار — اگر تقاضا نیست — که شماره 89 باید تولید بیشتر.

یا اگر نه لزوما تولید بیشتر و پس از آن حداقل به بیشتر قابل مشاهده است و بیشتر درگیر بیشتر بر یک پایه منسجم و آویزان دوم من فکر می کنم من نیاز به کپی کردن و چسباندن این جمله به کریس Kreider ارزیابی.

اما این دقیقا چیزی بود که Buchnevich آیا پس از Kreider رفت و با یک پا در فیلادلفیا در فوریه. 28 و جایگزین شد در این تیم بالاترین نمره خط توسط فیل Di Giuseppe در Mika Zibanejad را سمت چپ.

و نه تنها Buchnevich رکورد دو گل و شش پاس گل در شش بازی بدون شماره 20 او بیشتر درگیر در جنگ مناطق بر روی تخته, در گوشه و کنار و در مقابل خالص در حالی که همچنین در حال بازی مستقیم شمالی-جنوبی بازی.

در واقع او گل تساوی هدف با 13 ثانیه های باقی مانده در قوانین و مقررات در رنجرز بازی گذشته 3-2 اضافه کاری شکست در کلرادو در تاریخ 11 مارس با رفتن به شبکه در یک give-and-go ارز با Artemi Panarin و ضرب و شتم بزرگ و قوی نیکیتا Zadorov به نقطه ای برای هوا تغییر مسیر است که به تیم او آن 79 نقطه فصل است.

جاش اندرسون نمی تواند آن را انجام داده اند بهتر است.

با اشاره به کلمبوس جناح صدق می کند چرا که در لیگ از سبک رنجرز بیشتر ظرافت گرا خلاق-نوع جلو نسبت به خط مستقیم مبارز قدرت کنار که می تواند هر دو به نوبه خود defensemen در عجله و نیروی defensemen به نوبه خود سر خود را در برابر forecheck.

و بله, شده است وجود دارد برخی از بحث در مقابل دفتر — چقدر جدی است و معلوم نیست — در مورد اینکه آیا این تیم خواهد بود بهتر است با یک فعل شمالی-جنوبی رو به جلو به جای یکی با Buchnevich را مجموعه ای از مهارت های.

اما این تیم هرگز به برخورد جناح که در حال حاضر تاسیس بهترینها شخصی با کمک 30 و 46 امتیاز در طول تکمیل بخشی از برنامه خود را از 16 اهداف پنج خجالتی 21 او ثبت شده در 2018-19.

و یکی از دلایل اصلی است Buchnevich سازگاری هر دو خاموش و یخ با Zibanejad و Kreider. این بچه ها مثل هر یک از دیگر آنها واقعا مانند هر دیگر آنها مانند بازی به عنوان یک واحد و آنها را به دیوید کوین قابلیت حک کردن کسانی که در خط اول تعداد 20, 93 و 89 به مربی و به دیوار.

بسیار نامشخص است اما زمانی که هاکی و رنجرز بازگشت این است که: ایگور Shesterkin به عنوان شماره 1 در هدف Kreider-Zibanejad-Buchnevich به عنوان خط اول و رایان لیندگرن-آدم فاکس به عنوان بالا دفاعی جفت. Artemi Panarin است و نه خاص ،

Buchnevich بیشتر از توزيع بیش از یک تیرانداز از خفا. این چیزی است که همه می گوید و این راهی است که او نقش بازی, اگر چه من باید بگویم که من پایدار تصویر از Buchnevich است او شلیک دارت از محافل به عنوان یک تازه کار ویژه او به ثمر رساند در بوستون برای اولین بار خود را هدف شغلی در Nov. 5, 2016. به نظر می رسد اگر او تا به حال تمایل او می تواند یک تیرانداز است.

به این منظور او شلیک در یک نرخ بالاتر در این سال های 2.2 عکس های خالص در هر بازی پس از آمدن به فصل به طور متوسط 1.86 هر. تلاش خود را با نرخ افزایش بیش از حد به 3.7% از 3.3. شاید غیر محسوس اما یک گام.

چیزی که بیش از حد است که Buchnevich پنجم گزینه چهار رو به جلو, اولین قدرت-بازی بازی های واحد گرفتن به طور متوسط 2:18 هر روز مرد-مزیت در حالی که Panarin به طور متوسط 3:44; Zibanejad 3:40; Kreider 3:28; و رایان Strome, 2:57. لیگ رهبر در قدرت متوسط-زمان بازی بود قابل پیش بینی الکس Ovechkin در 4:53 در هر.

(Interlude: گوش دادن به این: در 2005-06 ایلیا Kovalchuk بود در 8:11 در بازی در بازی قدرت برای Thrashers, بالاترین مجموع پس از NHL شروع به ثبت و ضبط این مسائل در 1997-98. Ovechkin ممکن است گذشت Wayne Gretzky در حال حاضر با 8:11 از قدرت زمان بازی در هر بازی.)

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

از Buchnevich به 46 امتیاز 32 آمد و در پنج روز و پنج با 14 اولیه کمک از مجموع 21, هر, طبیعی, آمار فوت و فن. آهنگ های او به خوبی در معنی دار در دسترس عموم اساسی اعداد. اگر هدف او این تعداد تا حدودی پایین است که آثار به 10.8 درصد تیراندازی بود که در زیر 13.9 علامت گذاری حرفه ای او به ارمغان آورد به این فصل است.

آن است نه لزوما در مورد آن ، آن است که در مورد انجام کار خاموش جن و به حداقل رساندن pouty سقوط شانه زبان بدن که بیش از حد اغلب همراه از دست رفته فرصت به ثمر رساند. این مورد به طور مداوم درگیر و خود را مجبور به انجام چیزهایی است که ممکن است در طبیعت.

هنوز هم این بود که یک فصل از پیشرفت. و جاش اندرسون مناسب نیست به عنوان خوب به هر حال با Zibanejad و Kreider.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>