سپاه صلح تعلیق عملیات تخلیه تمام داوطلبان بیش از coronavirus

واشنگتن — سپاه صلح است گفتن آن داوطلبان در سراسر جهان است که آن را تعلیق تمام عملیات در سطح جهان و تخلیه تمام داوطلبان در نور از گسترش جدید کروناویروس.

در نامه سرگشاده ای به داوطلبان ارسال شده در یکشنبه بر روی وب سایت خود را, فدرال مدیر آژانس جودی اولسن می گوید این تصمیم به شرح زیر اخیر تخلیه در چین و مغولستان با توجه به شیوع. اولسن می گوید که با تخلیه در حال حاضر در جریان است در پست های دیگر و سفر تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن روز به روز این سازمان تصمیم به گسترش تعلیق و تخلیه.

“به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش و مسافرت های بین المللی می شود و بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن روز به روز ما از هم اکنون اقدام به حفاظت از خود را به خوبی بودن و جلوگیری از یک وضعیت که در آن داوطلبان قادر به ترک خود میزبان کشورهای” اولسن می گوید.

اولسن می گوید: این پست در حال بسته شدن است و این سازمان به نظر می رسد به جلو به بازگشت به عملیات عادی زمانی که شرایط اجازه.

نامه می گوید: مدیران کشور خواهد بود ارائه اطلاعات بیشتر به داوطلبان.

سپاه صلح تاسیس شد در سال 1961 در طول کندی دولت به عنوان یک دولت-داوطلب اجرای برنامه مشغول خدمت ملت ها در سراسر جهان است. وب سایت خود می گوید: داوطلبان انجام کار جامعه در بیش از 60 کشور و امروز که بیش از 235,000 آمریکایی به خدمت در 141 کشور جهان از زمان آغاز آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im