پنس حضور دالاس تجمع مذاکرات coronavirus’ ‘نوبه خود خطرناک’ با رژیم صهیونیستی است. ابوت

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کرد قبل از اینکه بیش از 2000 نفر در داخل سالن تجمع در مرکز شهر دالاس در روز یکشنبه پس از ملاقات با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت که هشدار داد که coronavirus گرفته بود “بسیار سریع و بسیار خطرناک به نوبه خود” در دولت است.

پنس با پوشیدن ماسک زمانی که او وارد در “جشن آزادی تجمع” در اولین کلیسای باپتیست است که می تواند حدود 3000 نفر سی ان ان گفت:.

وجود دارد حدود 2,200 مردم در حضور در ماسک-اختیاری رویداد خروجی گفت. حداقل 50 درصد از جمعیت بود در ماسک با توجه به یک گزارش.

“کار خود را با فرماندار ما قرار دادن سلامت مردم تنها ستاره امور خارجه و هر روز ما ادامه خواهد داد به اصلاح آزادی ما و راه ما از زندگی هر روز ما یک روز نزدیک به روز ما را از این بیماری همه گیر گذشته و هنگامی که ما انجام می دهیم با این فرماندار و رئيس جمهور ما به ارمغان خواهد آورد تگزاس و امریکا بزرگتر و بهتر از همیشه قبل از” پنس گفت: با توجه به سی ان ان.

پنس بعد از ملاقات با ابوت جمهوری خواه به عنوان او خواست هر کس به پوشیدن ماسک صورت.

“رئیس جمهور تهمت می خواستند ما را به اینجا امروز با پیشرفت بیش از دو هفته گذشته با افزایش مثبت و افزایش تعداد موارد با یک پیام ساده و آن این است که [بگوید] مردم تگزاس: “ما با شما’ ” پنس گفت, اخبار صبح دالاس گزارش شده است.

تگزاس تبدیل به یک نقطه داغ برای coronavirus با حداقل 143,371 موارد گزارش شده و حدود 2,400 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *