پنس می گوید آمریکایی ها برای جلوگیری از کلیسا تجمع بیش از 10 نفر در میان coronavirus

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس هشدار داد که آمریکایی ها به حضور در کلیسا بیش از 10 نفر تنها چند روز پس از رئیس جمهور تهمت و گفت: او می خواست کلیسا pews سرشار یکشنبه عید پاک.

در مصاحبه با “Nightline” co-لنگر بایرون پیتز است که دوشنبه شب پنس گفت که او و همسر کارن هر دو مسیحیان انجیلی و رئیس جمهور تهمت بود “با بهره گیری از خدمات عبادت آنلاین” میان مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

“ما بسیار سپاسگزار هستیم به کلیساها و کنیسه ها و مکان های عبادت در سراسر امریکا است که توجه رئیس جمهور coronavirus دستورالعمل برای امریکا” گفت: پنس سر رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

“ما واقعا بر این باورند این زمانی است که مردم باید به جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر,” او گفت:, “و بنابراین ما همچنان به اصرار کلیساها در سراسر امریکا به توجه به آن است.”

پنس همچنین گفت که امیدوار است این کشور خواهد بود “در یک مکان بسیار بهتر” با روز یادبود در مه 25.

“اگر هر آمریکایی قرار داده خواهد شد این دستورالعمل به عمل اگر همه ما همچنان به انجام بخشی از ما, ما واقعا بر این باورند که تا آخر هفته روز یادبود یا اوایل تابستان … ما می تواند از طریق سخت ترین بخشی از این گفت:” پیتز.

این هشدار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: او می خواست به کشور “باز و مشتاق برای رفتن” توسط یکشنبه عید پاک در مارس 12.

“شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است. من فکر می کنم از آن خواهد شد یک بار او گفت:” در طول یک فاکس نیوز تاون هال در مارس 24.

روز یکشنبه رئیس جمهور اعلام کرد او را گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل تا آوریل 30 با اوج COVID-19 شیوع کنگره آمریکا در اواخر این ماه.

فلوریدا megachurch پاستور دستگیر شد توسط مقامات روز یکشنبه پس از نادیده گرفتن بهداشت عمومی هشدار توسط پیشرو در خدمات با صدها نفر از عبادت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>