پنسیلوانیا, فروشگاه تفنگ از دست می دهد و مبارزه برای باز بماند در میان coronavirus بحران

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور رد واصل طرح دعوی در دادگاه توسط یک فروشگاه اسلحه که به چالش کشیده رژیم صهیونیستی است. تام گرگ اقتدار به شاتر کسب و کار تعیین می شود “غیر پایدار زندگی,” هموار کردن راه برای اجرای شروع به دوشنبه.

بدون نظر اکثریت دولت را بالا دادگاه اواخر یکشنبه رد دادخواست توسط یک فروشگاه اسلحه یک اسلحه خریدار و یک شرکت حقوقی به گرگ خاموش کردن سفارش پرتاب کردن. طرح دعوی در دادگاه ادعا کرده گرگ حکم نقض متمم دوم حق حمل سلاح و دیگر حقوق اساسی.

دادگاه همچنین گفت: یک چالش قانونی به گرگ منظور نزدیک دفاتر قانون تبدیل شده بود مسئله به دلیل اقدام پس از آن اجازه می دهد که وکلا کار از مکان های فیزیکی خود را برای انجام وظایف ضروری توسط شهرستان و یا فدرال قضات است.

دموکراتیک فرماندار دستور داده است تا همه غیر ضروری کسب و کار به مکان های فیزیکی خود را به طور نامحدود و گفت: اندازه گیری مورد نیاز است برای کمک به کاهش سرعت گسترش این کروناویروس جدید و جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن با COVID-19 بيمار.

در یک مخالف بیانیه پیوست دو تن دیگر از قضات دادگستری دیوید Wecht گفت: گرگ منظور مقدار به “مطلق و نامحدود ممنوعیت پس از کسب سلاح گرم توسط شهروندان این کشورهای مشترک المنافع — نتیجه روشن تنش با متمم دوم” و دولت اساسی است. او به نام گرگ به برخی از کمک هزینه برای فرد فروش سلاح گرم است.

گرگ منظور نزدیک کردن مکان فیزیکی کسب و کار تلقی نمی ضروری برای حفظ حیات در حال اجرا از شنبه صبح.

گرگ دولت شده است مرتب سازی از طریق نزدیک به 10 ، 000 درخواست چشم پوشی کرد و گفت تنها در نظر گرفتن ایمنی و بهداشت.

وزارت امور خارجه سخنگوی پلیس Ryan Tarkowski روز دوشنبه گفت که سربازان با هدف رعایت داوطلبانه “نیست و در آینده با یک چکش در 8:01” صبح هنگام اجرای دوره آغاز شد.

“هدف ما این است که برای نوشتن یک غول شمع استناد” او گفت:.

Tarkowski گفت: افرادی که می خواهید به گزارش یک کسب و کار باز می ماند که باید با استفاده از non-شماره های اضطراری برای تماس با پلیس ایالتی یا محلی پلیس. “لطفا نمی 911 تماس بگیرید” Tarkowski گفت.

کسب و کار است که باقی می ماند به روی عموم باز شامل فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, هتل ها و متل, توزیع کنندگان آبجو laundromats و ایستگاه های گاز. رستوران ها فقط برای بایگانی اطلاعات سفارشات. باز لیست همچنین شامل مزارع و معادن و تولید مواد غذایی و برخی از تولید است.

نمایندگی مجاز و فروش ماشین, لباس, فروشگاه ها و دیگر خرده فروشان و سالن ها و مکانهای تفریحی در میان کسانی که در توقیف لیست.

روز دوشنبه پنسیلوانیا مقامات تمدید بسته شدن از امکانات دولت در پارک ها و جنگل ها تا مارس 30. مردم با رزرو برای اردو کابین و دیگر یک شب اقامت را دریافت بازپرداخت.

وزارت حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی گفت: مسیرهای پیاده روی دریاچه, جنگل, جاده ها و مناطق پارکینگ باز باقی می ماند اما خواست مردم به عمل اجتماعی فاصله و جلوگیری از شلوغ پارکینگ و trailheads.

این بسته شامل دستشویی.

پنسیلوانیا مقامات گزارش داده اند بیش از 470 موارد COVID-19 عفونت و سه مرگ و میر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>