پنسیلوانیا ویژه-آموزش و پرورش معلم و مربی مطرح به عنوان یک زن در Instagram به دستکاری پسران به فرستادن او صریح و روشن عکس ها و ویدئوها دادستان گفت.

اندرو Eberhart یک زن 23 ساله در پالمیرا منطقه مدرسه متهم شد شنبه با نه جنایت شمارش به صورت درخواست و داشتن پورنو کودکان شامل چندین پسران بین سنین 12 و 16 از Cornwall-لبنان, مدرسه, منطقه, لبنان, County, District, وکیل هس Graf روز دوشنبه اعلام کرد.

“وکلاء و دارندگان پورنوگرافی کودکان طعمه بر بی گناهی فرزندان ما” گراف در بیانیه ای گفت. “این افراد قربانی کودکان بسیار جوان برای دستگاه های خود را. من به حفاظت از فرزندان ما و جامعه ما به طور جدی و ما پیگیر این مورد با شور و نشاط.”

Eberhart نیز داوطلب به عنوان یک مربی بسکتبال در سرو تاج دبیرستان در Cornwall-لبنان مدرسه منطقه WGAL گزارش.

بررسی Instagram حساب با “Jordynmatter” نام کاربری گذشته آغاز سقوط زمانی که Manheim Township پلیس یک نکته که اپراتور از مشخصات رسانه های اجتماعی شد و به دنبال و دریافت child porn بر روی پلت فرم دادستان گفت: ایستگاه.

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه پلیس گفت که یک دختر 13 ساله کودک فرستاده بود, جنسی صریح, عکس برای حساب. یک حکم جستجو شد و سپس اعدام در Eberhart در اواخر ژانویه دادستان گفت.

“در نهایت اجرای قانون تعیین اندرو Eberhart فرد ثبت نام به [این] ‘Jordynmatter’ Instagram account” دادستان در بیانیه ای گفت.

اندرو Eberhart و 23 ساله اعتراف کرد و به کارآگاهان که او یک Instagram account نما به عنوان یک زن به دنبال صریح, عکس ها و ویدئوها از پسران جوان دادستان گفت.Instagram

Eberhart بعدها در مصاحبه با کارآگاهان که او مطرح شده به عنوان یک زن به دنبال عکس و فیلم از پسران جوان. او همچنین اعتراف کرد که بسیاری از قربانیان از سرو تاج دبیرستان و مدرسه, مقامات گفت.

خصوصی Instagram حساب که تا به حال 446 پیروان از شنبه, ویژگی های یک عکس از دو جذاب ورزش زنان است.

Eberhart دهکدهای از دست داده و کار خود را با پالمیرا منطقه مدرسه منطقه. او قرار داده شده در مرخصی اداری در اواخر ماه ژانویه زمانی که مقامات منطقه آموخته در حال انجام تحقیقات جنایی مربوط به او WGAL گزارش.

Eberhart — که گذشت یک چک پس زمینه قبل از استخدام به گفته مقامات منطقه — نیز به حال خود داوطلب وضعیت در سرو تاج دبیرستان لغو Lebanon Daily News گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im