پنتاگون به “تجدید نظر در’ مایکروسافت $10B قرارداد میان آمازون گوشت گاو

وزارت دفاع خواسته است تا برای چهار ماه به نقد و بررسی بخش هایی از 10 میلیارد دلار cloud-computing قرارداد آن تعلق می گیرد به مایکروسافت است.

آمازون که همراه با آن مدیر عامل شرکت جف بزوس شده است علنا تمسخر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شد مورد علاقه را به نفع خود دولت قرارداد به لطف آمازون خدمات وب ابر کسب و کار.

درخواست می آید یک ماه پس از یک قاضی فدرال قرار دادن یک توقف در همه کار مرتبط با قرارداد زیر آمازون استدلال که رئیس جمهور تهمت ناشی از آن را به از دست دادن در این معامله سودآور.

در دستور قرار دادن یک توقف مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی پروژه هدف آن است که اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به استفاده از هوش مصنوعی به گوشت گاو تا آن توانایی مبارزه و همچنین بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ است.

دولت ایالات متحده وکلا درخواست قاضی به پنتاگون 120 روز به “تجدید نظر در جنبه های خاصی از به چالش کشیده آژانس تصمیم” با توجه به پنج شنبه دادگاه پرونده.

“DoD قصد ندارد برای انجام بحث و گفتگو با offerors یا قبول پیشنهاد تجدید نظر با توجه به هر یک از درخواست های دیگر از قیمت سناریوی” تشکیل پرونده می خواند.

پنتاگون نیز ارزیابی مجدد آمازون و مایکروسافت در بازار آنلاین اماکن در طول چهار ماه روند.

در یادداشتی به سرمایه گذاران Wedbush اوراق بهادار پیش بینی کرد که این بررسی در نهایت امر در یک تقسیم قرارداد.

“در حالی که در ابتدا این بود که یک منبع واحد قرارداد ما معتقدیم نوشتن بر روی دیوار که پنتاگون به احتمال زیاد نیاز به شکستن این قرارداد در جهت آن حرکت همراه و شروع فرایند تهیه با توجه به بحرانی جدی برای مقابله با کلی DOD و دراز مدت استراتژیک جهانی عملیات نظامی/زیرساخت” تحلیلگر Ygal Arounian نوشت.

آمازون در بیانیه ای گفت که آن را “خوشحال” است که مسائل را با قرارداد اعطای فرایند اذعان کرد و افزود که “اقدام اصلاحی لازم است.”

مایکروسافت در ضمن حفظ مواضع خود که آن را برنده قرارداد عادلانه و مربع و باز بود به نقد و بررسی.

“ما از تصمیم خود برای تجدید نظر در تعداد کمی از عوامل آن را به عنوان به احتمال زیاد سریع ترین راه برای حل و فصل همه مسائل و به سرعت ارائه مورد نیاز تکنولوژی مدرن را به مردم در سراسر نیروهای مسلح ما,” او گفت:.

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>