مردم نشست تهمت یا پنس اکنون باید سریع coronavirus آزمون

واشنگتن — هر جلسه رئیس جمهور تهمت یا معاون رئیس جمهور پنس در حال حاضر خواهد شد در معرض سریع COVID-19 آزمون برای جلوگیری از رهبران از تبدیل شدن به آلوده به ویروس, کاخ سفید روز جمعه گفت.

شروع بلافاصله مردم انتظار می رود در حدود با هم تهمت یا پنس داده خواهد شد و یک آزمون برای “بررسی قبل از علامت دار یا بدون علامت حامل” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت.

“به عنوان پزشک به رئیس جمهور و کاخ سفید عملیات همچنان به حفاظت از بهداشت و ایمنی از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از امروز شروع هر کسی که انتظار می رود در مجاورت نزدیک به هر کدام از آنها اجرا خواهد شد یک COVID-19 آزمون برای ارزیابی قبل از علامت دار یا بدون علامت حامل وضعیت به حد غیر عمدی انتقال” Deere گفت.

Coronavirus آزمون طراحی شده برای “محدود کردن ناخواسته انتقال” را نمی شود به خبرنگاران در روزانه کاخ سفید جلسات که در آن شماره در حال حاضر شده است به طور چشمگیری کاهش داد.

مقامات بارها هشدار داده است که افرادی که بدون علامت ممکن است حامل ویروس کشنده با یک مطالعه هشدار دهنده است که به عنوان بسیاری از 86 درصد از افراد آلوده در حال قدم زدن در اطراف کشف نشده.

کاخ سفید تاسیس خود, نیروی کار برای حفاظت از رئیس جمهور 74 و کارکنان خود را از آلوده شدن در گدایی از شیوع این بیماری در اوایل ماه مارس اما روز جمعه گزارش نشان می دهد کاخ سفید در حال حاضر استقرار اقدامات سختگیرانه تر.

سریع COVID-19 تست دستگاه ساخته شده توسط شیکاگو Abbott Laboratories رونمایی شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در باغ گل رز کاخ سفید در هفته گذشته و می تواند تولید یک نتیجه فقط در پنج دقیقه.

رئیس جمهور شد مجدد تست شده برای این ویروس دوباره روز پنج شنبه با سریع-استفاده از دستگاه که تف کردن یک نتیجه منفی 15 دقیقه بعد, با توجه به کاخ سفید یادداشت منتشر شده در این شب جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>