مردم تحت 44 را تا 20 درصد از بستری coronavirus بیماران: CDC

یکی در پنج coronavirus بیماران بستری در ایالات متحده است که در زیر سن 44 با توجه به یک گزارش فدرال — اثبات این است که حتی آمریکایی ها می تواند به صورت جدی سلامت اگر ویروس موجود است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد گزارش روز شنبه نشان داد که حدود 20 درصد از 508 بیماران شناخته شده اند در بیمارستان بستری شدند بین سنین 20 و 44.

نسبت جهش نزدیک به دو در پنج — 38% — زمانی که براکت سن افزایش به 54.

علاوه بر این نزدیک به نیمی از 121 موارد که بحرانی به اندازه کافی به بستری در واحد مراقبت های ویژه بودند, بزرگسالان زیر 65 با توجه به گزارش.

افراد بین سنین 65 و 84 تنها اختصاص یک کمی بالاتر درصد از کسانی که در بیمارستان بستری — حدود 26 درصد و حدود 9 درصد بیش از سن 85.

هجده درصد از بستری شدن در بیمارستان شد و بیماران بین سنین 45 تا 54 سال با یکی دیگر از 17 درصد بین 55 و 64.

کمتر از 1 درصد از موارد بستری شد و در سن 19 یا جوان CDC گزارش شده است. هیچ یک از بخش مراقبت موارد از این گروه سنی است.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر یکی از آمریکایی های قدیمی تر. از 44 نفر است که مرگ و میر ثبت شد در این گزارش 46 درصد بین سنین 65 تا 84 و 34 درصد 85 یا بالاتر.

این مهم است که توجه داشته باشید که این گزارش شامل اطلاعات در مورد تاکید شرایط بهداشتی بنابراین معلوم نیست که آیا کسانی که در بیمارستان بستری شدند یا مردند هر دو جوان و قدیمی به حال سیستم ایمنی بدن.

این گزارش می آید که بیش از 10 ، 000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این ویروس باعث حداقل 163 مرگ و میر با توجه به سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>