مردم با 9/11-بیماری های مرتبط با می توانید دوباره برای کمک

هزاران نفر از افراد بیمار یا اعضای خانواده کسانی که جان خود را از 9/11 مربوط به بیماری و از دست رفته مهلت برای واجد شرایط برای کمک از سپتامبر. 11 قربانیان صندوق جبران خسارت خواهد شد زمان اضافی به درخواست مجدد آن اعلام شد چهارشنبه.

کارشناسی ارشد ویژه روپا Bhattacharyya نشان داد که کسانی که تحت تاثیر این حمله تروریستی را از طریق 29 جولای 2021.

سیاست تغییر است و بخشی از جدید “هرگز فراموش قهرمانان قانون” تصویب شده توسط رئیس جمهور تهمت و کنگره در ماه ژوئیه گذشته که باعث می شود 9/11 قربانیان غرامت صندوق دائمی از طریق 2090.

این اقدام گرفته شد پس از بی ثمر سرطان زده بازنشسته پلیس لوئیس آلوارز همراه با کمدین-فعال Jon Stewart, به روده غم انگیز شهادت در سی اصرار قانونگذاران به گسترش VCF. او هفته بعد.

اولین پاسخ دهندگان یا افرادی که مشغول به کار یا زندگی در نزدیکی زمین صفر قرار است به درخواست برای کمک های مالی در عرض دو سال از تشخیص پزشکی و یا مرگ یکی از اعضای خانواده.

اما هزاران نفر از قربانیان نمی دانم در مورد این صندوق و هنوز مهلت.

جدید پنجره – دو سال از تاریخ, قهرمانان, قانون, زمان اثر – امر عطف به ماسبق به آنها.

پس از آن تاریخ در سال 2021 افراد دوباره باید دو سال به ثبت نام با VCF بر داخلی تشخیص و یا مرگ یکی از اعضای خانواده.

بازگشایی مهلت خوش آمدید توسعه گفت: وکیل مایکل Barasch که شرکت نشان دهنده بسیاری از بیماران ویران با 9/11 مربوط به سرطان. او گفت که او خواهد بود تماس با صدها نفر از مشتریان که از دست رفته مهلت برای درخواست مجدد.

“هزاران نفر از مردم می تواند به نفع” Barasch گفت.

وی با اشاره به وجود 300,000 مرکز شهر افسران 25,000 ساکنان و 50000 دانش آموزان — به عنوان به خوبی به عنوان اولین پاسخ — در معرض 9/11 سموم پس از مراکز تجارت جهانی فرو ریخت زیر هواپیما حملات تروریستی.

در گزارش خود VCF تاکید کرد که مردم می توانند با ثبت نام در صندوق حتی اگر آنها بیمار نیست. که حفظ گزینه خود را برای درخواست کمک بعد اگر آنها را تبدیل به بیمار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>