مردم با خون نوع A ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس, مطالعه می یابد

مردم با خون نوع A ممکن است بیشتر در معرض خطر coronavirus در حالی که کسانی که با نوع خون O می تواند مقاوم تر با توجه به یک مطالعه مقدماتی از چین است.

محققان مطالعه COVID-19 در آن شیوع کانون ووهان و شهر شنژن در بر داشت نسبت نوع بیماران مبتلا به هر دو بیماری مبتلا شده و کشته شده توسط این بیماری به “قابل توجهی” بالاتر از آن با همان نوع خون در عموم مردم.

نوع O بیماران در ضمن ساخته شده تا نسبت کوچکتر از هر دو کسانی که آلوده و کشته شدن توسط ویروس.

“مردم از گروه خونی A ممکن است نیاز به ویژه تقویت حفاظت شخصی به منظور کاهش احتمال عفونت” نوشت: محققان در مرکز مبتنی بر شواهد و پزشکی ترجمه بر اساس ووهان.

هر چند این تیم به رهبری توسط وانگ Xinghuan, ادا مطالعه به عنوان “مقدماتی” با کار بیشتر مورد نیاز برای انجام شود به توسعه بتن یافته.

پژوهش منتشر شده در Medrxiv.org در مقایسه با خون انواع 2,173 تایید coronavirus موارد در ووهان و شنژن به بیش از 3,694 سالم ساکنان در منطقه ووهان.

در حالی که 31.16 درصد از ووهان ساکنان به حال نوع یک خون 37.75 درصد از بررسی coronavirus بیماران در محلی ووهان Jinyintan بیمارستان بودند از همان نوع خون.

و از همان نمونه ای از coronavirus موارد در بیمارستان 25.8 درصد نوع خون O نسبت به 33.84 درصد در جمعیت عمومی است.

این مطالعه همچنین به بررسی 206 بیمارانی که فوت ناشی از ویروس پیدا 85 قربانیان یا 41.26 درصد تا به حال یک نوع خون است. تنها 52 از مرگ و یا حدود یک چهارم تا به حال نوع O.

دانشمندان درگیر نیست با مطالعه گفت: در جنوب چین صبح پست که یک نمونه بسیار بزرگتر از اندازه مورد نیاز بود به راهنمای شیوه های پزشکی.

“اگر شما نوع یک وجود دارد بدون نیاز به وحشت. این به آن معنا نیست شما آلوده می شود 100 درصد” گائو Yingdai یک پژوهشگر در شهر تیانجین گفت: خروجی. “اگر شما نوع O این به آن معنا نیست شما کاملا امن است یا نه. شما هنوز هم نیاز به شستن دست های خود و به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات.”

وجود دارد بیش از 196,000 COVID-19 نفر در سراسر جهان و همچنین بیش از 7,800 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>