پیت آلونسو, Alex رودریگز نیز با وسواس ‘Tiger King’

خرس قطبی به خوبی آگاه از ببر پادشاه.

زمانی که پیت آلونسو نبود تقویت روحیه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در هفته گذشته و یا حد عالی رساندن خود BBQ مهارت های متس سوپراستار اول baseman شد binging “Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون” هفت بخش واقعی جرم و جنایت مستند تبدیل شده است که باید برای Netflix بکشد بینندگان بی سابقه ای در طول این زمان.

آلونسو که خود متس هم تیمی لقب “خرس قطبی” با توجه به 6 پا-3, 245 پوند قاب و دوست داشتنی شخصیت های مشترک اخیر خود در تلویزیون وسواس در طول یک Instagram Live chat یکشنبه با هیچ یک دیگر از الکس رودریگز.

“این شخص این است که آجیل” آلونسو گفت: مستند ستاره جو “عجیب و غریب” مالدونادو-تصویب یک اعلامیه که با یک میله به توافق رسیدند.

این سری حول محور وحشی بزرگ-جمع آوری گربه Maldonado-پاساژ و طولانی جنگ با دیگر گربه سانان عاشق کارول Baskin که به اوج خود رسید در 57 ساله Maldonado-پاساژ بودن محکوم به 22 سال زندان برای جوجه ریزی یک قتل-برای-استخدام توطئه علیه Baskin.

“جو عجیب و غریب توسط یک حلال شخصیت کارتونی” آلونسو گفت. “[خارجی] هنوز هم در زندان است اما من فکر می کنم او باید در آینده Instagram زندگی می کنند.”

یک میله که پست های گزارش شده در ماه فوریه یک نامزد بالقوه برای خرید متس کنار fiancèe جنیفر لوپز, تصویب پیشنهاد.

اما بیس بال تحلیلگر و تاجر می گویند که یانکی ها سوپراستار outfielder هارون قاضی خواهد بود پیوستن به او در هفته آینده بر روی همان پلت فرم در تلاش برای کمک به ارائه طرفداران بیس بال فرار از کروناویروس که باعث شده است که تعلیق ورزش حرفه ای لیگ در سراسر جهان است.

آلونسو نیز انجام بخشی خود را برای بلند کردن ارواح کسانی که در طی این بیماری همه گیر. این ماه 24 ساله مشت زن با ارسال یک ویدئو انگیزشی پیام به سرطان زده مادام العمر متس فن کاتلین Selig که آورده 82 ساله ساکن بروکلین به اشک.

او به دنبال آن است که با شخصی تصویری ضمن تشکر مختلف پزشکان و پرستاران خود را برای مبارزه در coronavirus خط مقدم.

هیچ یک از آلونسو را دلگرم اقدامات به عنوان یک شگفتی آمده که این Amazin’ همکار شد چهره متس فصل گذشته نه تنها برای خود را در 53 صفحه اصلی اجرا می شود بلکه خود رهبری و بسیاری از کمک های خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>