پیت آلونسو دفاع نوح Syndergaard پس از عمل جراحی باعث coronavirus واکنش

پیت آلونسو در حال رفتن به بت نوح Syndergaard.

این متس اول baseman گرفت موضوع را با ورزش داستان مصور بررسی اگر کوزه باید تامی جان عمل جراحی در حالی که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی است که تیره و تار توسط coronavirus همه گیر و پس از چند متحده ممنوعیت غیر ضروری عمل جراحی به منظور آزاد کردن منابع برای مقابله با COVID-19.

Syndergaard تحت یک عمل جراحی موفقیت آمیز هفته گذشته در بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی در وست پالم بیچ فلوریدا در نزدیکی متس’ بهار مرکز آموزش و دو جراحان تیم گفت که righty عمل جراحی ملاقات دستورالعمل های لازم در این پست مایک پوما قبلا گزارش شده است.

“است که به قضاوت کسی نیاز پزشکی به منظور انجام کار خود را؟” آلونسو توییتی دوشنبه در پاسخ به این داستان. “نوح عمل جراحی یا هر گونه دیگر ورزشکار جراحی در طول این زمان نباید طلبه با توجه به آن انجام می شود توسط جراحان ارتوپدی نه کسانی که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

آلونسو شده است که یکی از بزرگترین حامیان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران در خط مقدم در طول این همه گیر به نظر می رسید موضوع را با داستان بالا بردن این سوال که آیا ورزشکاران “می” باید عمل جراحی اما “باید” آنها را به آنها را در این آب و هوا.

Mets
پیت آلونسو و نوح SyndergaardAnthony J. باعث تخریب جهانی (2)

“لوازم پزشکی در حال بالا در تقاضا” آلونسو نوشت. “مسئله این نیست نوح نیاز به عمل جراحی و گرفتن آن را. مسئله من این است که لحن این مقاله نشان می دهد که بازیکنان در حال ساخت تصمیم گیری به عمل جراحی.

“هیچ ورزشکار می خواهد به رفتن را از طریق یک عمل جراحی جدی و خسته کننده فرایند بازیابی. این عمل جراحی انجام شده است هنگامی که آن را کاملا ضروری است برای بازوی خود را.”

در مقابل, Red Sox استارت Chris فروش تامی جان عمل جراحی دوشنبه در لس آنجلس پس از 11 روز صبر کنید بعد از پزشکان گفت که او مورد نیاز این عملیات به دلیل مشکل در برنامه ریزی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“تحت شرایط عادی ما ممکن است قادر به آن را اتفاق می افتد کمی زودتر” Red Sox رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما می دانیم که این مرگ و زندگی است. … این سیب و پرتقال با این در مقابل زمانی که شما صحبت کردن در مورد چیزی که تهدید کننده زندگی است.”

Syndergaard به احتمال زیاد نمی تواند آماده به زمین برای متس دوباره تا حدود ژوئن 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im