پیت آلونسو چشمان کیت هرناندز-مانند جهش خود را برای متس encore

پورت سنت. لوسی — پیت آلونسو بود هارون قاضی فصل گذشته. در این سال او می خواهد به پیت آلونسو و کیت هرناندز.

در ورود به آموزش بهار آخر هفته گذشته متس اول baseman ذکر یک جایزه دستکش طلا را به عنوان یک هدف شخصی برای سال 2020 است. در روز پنج شنبه او در گسترش آن نظرات فراخوانی نام یک حق رای دادن آیکون هرناندز.

“کیت کردم (11) طلا و دستکش و او است اول baseman وجود دارد این است که هیچ انکار که من می خواهم به عنوان ریز کوک به عنوان او بود که او در بازی” آلونسو گفت: قبل از تمرین در شبدر پارک. “در بسیاری از مسئولیت ها در آن طرف از الماس و سال گذشته من احساس می کنم مثل من یک کار خوب از یادگیری در سطح لیگ و در حال حاضر من می خواهم به بزرگ است.”

آلونسو وارد اردوگاه در فصل گذشته با قابل سوال در مورد دفاع از خود. او برنده شروع اول پایه کار خود را بر پایه بت و اقدام به شکستن قاضی MLB rookie رکورد انفجار 53 homers. دفاعی او به سختی خجالت خودش اما حداقل یک متریک نشان می دهد که او مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود.

با توجه به Fangraphs آلونسو بود منهای شش در DRS (دفاعی اجرا می شود را نجات داد) در فصل گذشته. در مقابل, NL, دستکش طلا برنده آنتونی ریزو بود به علاوه سه در DRS.

“اگر هر کسی می تواند آن را انجام دهد پیت می توانید” هرناندز گفت: در متن پیام به این پست. “او بسیار اختصاص داده شده در حرفه خود و صمیمانه کارگر سخت. او با قرار دادن زمان در جهت بهبود این جنبه از بازی خود را. این موسیقی به گوش من.”

آلونسو آخرین صرف offseason و بهار آموزش قرار دادن تاکید بیشتری بر بهبود دفاعی. او می گوید که اخلاق کاری انجام داده به این اردوگاه.

“من احساس می کنم خوب بود سال گذشته اما من می دانم که من باید این پتانسیل را دارد و من می خواهم به قادر به سرمایه گذاری در آن, چرا که من یک فرصت بزرگ است و ما باید یک فرصت عالی هر روز” آلونسو گفت. “این یک امتیاز باید در این اتاق قفل و من فقط می خواهم برای به حداکثر رساندن هر لحظه من در اینجا آن است که آیا 1 سال یا 10 سال یا 15 سال یا 2 سال. من می خواهم به نگاهی که همان اخلاق کار که همان شدت هر مرحله از زندگی حرفه ای من.

“من افتخار در تمام جنبه های بازی من, اما آن را فقط یک ماده از ماندن قفل شده در یک روز به صورت روز. فقط آن را همه چیز در مورد کنار هم قرار دادن روز خوب از کار و آماده سازی و کار خوب زود قبل از بازی است که برای کمک به ترجمه در طول بازی است.”

در میان بازیکنان فعلی آلونسو اشاره کرد ریزو فردی فریمن و پل Goldschmidt به عنوان اولین به پایان رسید او می خواهم به تقلید دفاعی. Goldschmidt او می گوید که در بالای لیست.

آلونسو خود را آغاز کرد دانشگاهی حرفه ای در فلوریدا به عنوان یک سوم baseman اما معطوف به اول به دلیل مصدومیت به یک بازیکن دیگر. او خود را صرف کل جزئی لیگ حرفه ای در پایه اول.

“من رفتن به محل کار به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است و صادقانه بهار آموزش است که زمان به آن تنظیم نهایی به فصل” آلونسو گفت. “برای من, من فقط می خواهم به کار کردن به عنوان بسیاری از تاب برداشتن به عنوان امکان پذیر است و کار هوشمند, کار سخت, و همه این حرکت از سال گذشته به سال جاری و بهار خوب و جهش به فصل با برخی از حرکت.

“من می خواهم به نشان می دهد من یک بازیکن کامل است. من می خواهم به یک پایگاه بزرگ دونده, من می خواهم به یک مدافع خوب. من می خواهم به عنوان پویا به عنوان من می توانم به این دلیل که بیشتر پویا من می تواند بهتر از این تیم می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>