حزب دموکرات دو جوانترین frontrunners — پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq — faired بهترین در طول شب جمعه را نزدیک به سه ساعت فروم به عنوان رقابت خود را تلاش برای پیدا کردن قاطع در خط حمله گفت: پس از بحث و متخصص Eric فیلیپس.

“روشن ترین قطعه از شواهد است که هیچ کس نمی داند که در آن این است که هیچ کس نمی دانست که به باند” گفت: فیلیپس است که سه سال را صرف در تالار شهر به عنوان شهردار, بیل د Blasio طولانی ترین خدمت مطبوعات ، “اگر من پیت Buttigieg من احساس خیلی خوبی در مورد چگونه امشب رفت.”

دیگر نامزدها به خصوص Klobuchar بارها و بارها در زمان هدف در شهردار سابق South Bend, ایندیانا, اما موفق به زمین هر مشت سخت به اندازه کافی برای جلوگیری از Buttigieg حرکت خود را از عملکرد شگفت آور در آیووا قفقاز.

اما فیلیپس اضافه Klobuchar شکست به نمره یک ضربه مستقیم بود افست با دیگر نقاط قوت در طول بحث به مبارزات انتخاباتی او یکی دیگر از عملکرد جامد به بانک به عنوان او در تلاش برای تاخت و تاز.

معاون رئیس جمهور جو بایدن: او نمی تواند به نظر می رسد به خود اوباما سال بدون داشتن واشنگتن 30 سال گذشته. در برخی از نقطه آن را غیر ممکن را به نفع خود هنگامی که شما در میانهی شب به دست آورد حامی در یک سال است.

فلش پایین:

South Bend شهردار پیت Buttigieg: او برنده چون بایدن نمی تواند زمین پانچ. که به معنی کوچک-شهر شهردار که شوکه آیووا قفقاز کردم به ساخت خود را در لحظه و در ادامه برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان آینده با تجربه تر میشه.

کلید: تا

سناتور ctq: او بایدن را مردمی لمس وارن ماده و پیت حس نجابت. او به خوبی و احتمالا دارای بالاترین سقف هر نامزد اما کاملا نمی تواند به نظر می رسد برای قرار دادن آن همه با هم در همان شب.

کلید: تا

سناتور. برنی ساندرز: یک مناظره خوب او محور می بیند تله ها و صداهای پرقدرت و بدون جعلی باشه ، او را تبدیل کند اما او نیازی به این شکسته میشه. تهمت می خواهد به بحث سوسیالیسم اما او نمی خواهند به بحث برنی.

Arrow: وری

سناتور. الیزابت وارن: در برخی از نقطه وارن به حک کردن به برنی پایه به شانس. این یک فرصت از دست رفته و آن را مجددا نگرانی خود را به استادی سبک فقط بی رحم به اندازه کافی برای در مغلوب ساختن پیشی جستن.

فلش پایین:

تام Steyer: او را بیشتر شبیه گروه مربی به جای یک نامزد. این باعث می شود شما تعجب می کنم که چرا او خود استفاده نمی کند سخاوتمندانه برای کمک به کسی که یک فرصت است.

فلش پایین:

اندرو یانگ: او را در حال اجرا برای شورای دانشجویی نه ریاست جمهوری. یانگ ارائه می دهد یک فوتی و فوری مجموعه ای از ارزش های او رنگ یک تصویر ایده آل از امریکا — اما آن را ندارد تا با حمایت هر سیاست جزئیات.

فلش پایین:

فیلیپس یک دیرین سیاسی مشاور محلی و ایالتی و فدرال مبارزات و مقامات منتخب. او به مدت چهار سال در تالار شهر از جمله سه سال به عنوان شهردار de Blasio طولانی ترین خدمت مطبوعات ، او در حال حاضر با این نسخهها کار در یک بحران جهانی ارتباطات شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de