پیت Buttigieg: من در حال اجرا نیست به گی جمهور ایالات متحده

پیت Buttigieg گفت: در طول یک سالن شهر در شب دوشنبه که او می خواهد برای خدمت به کل ملت — و نه فقط “گی جمهور ایالات متحده است.”

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار بود در صحبت با رادیو فردا میزبان به لیمو زمانی که او ساخته شده نظر خود را در مورد جاه طلبی های ریاست جمهوری.

“من در حال اجرا نیست به گی رئیس جمهور ایالات متحده, و یا رییس جمهور, گی, ایالات متحده” Buttigieg گفت: در طول این رویداد در چارلستون کارولینای جنوبی است.

“من از اینجا برای خدمت به همه است.”

Buttigieg همچنین صحبت های اخیر کمپین تجمع که در آن a 9-year-old boy از او خواست برای کمک به بیرون آمدن به عنوان یک مرد — چیزی که در زمان Buttigieg سال برای آمدن به شرایط با.

“آره واقعا احساسی و همچنین فوق العاده ای چون شما می دانید من با افرادی که چنین حس که آنها بسیار پیش از آن در زندگی از من” Buttigieg گفت.

“من در کشتی با این به خوبی به دهه بیست سالگی من,” او اضافه شده است.

در ضمن در شب دوشنبه این روزنامه دولتی در کارولینای جنوبی تایید Buttigieg در شنبه دموکراتیک اولیه.

“در شنبه رای دهندگان کارولینای جنوبی باید انتخاب کنید Buttigieg در دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری” مقاله را تایید بخوانید.

“Buttigieg به دست آورده است که نیاز به چشم انداز خود را در طول هشت سال پیشرو خم جنوب یک شهرستان میانه که تا به حال به دوباره اختراع خود را و در کنار یک زنگ کمربند تصویر. و Buttigieg سیاست های آن نیز منعکس است که ضروری اتصال به روزمره آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>