دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg استدلال شنبه که رقیب سناتور. برنی ساندرز’ “دموکراتیک سوسیالیستی” برچسب و سیاست های آن را “دشوار” برای او به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

“من فکر می کنم آن خواهد بود بسیار دشوار است و این نه فقط به دلیل برچسب” شهردار سابق South Bend, Ind., گفت: ان بی سی “امروز” با اشاره به ساندرز تماس خود را “دموکراتیک سوسیالیستی است.” “این به دلیل رویکرد است.”

“هنگامی که شما نگاه در آنچه که او این پیشنهاد از لحاظ بودجه همه چیزهایی که او را به جلو و چگونه به پرداخت هزینه برای آنها وجود دارد $25 تریلیون سوراخ در نحوه پرداخت برای همه چیز او را به جلو” ریاست جمهوری امیدوار ادامه داد.

مصاحبه پخش به عنوان رای دهندگان نیوهمپشایر رهبری به انتخابات برای اولین بار-در-این-ملت اولیه انتخابات با ساندرز پیشرو در پای صندوق های رای و Buttigieg در جایگاه دوم است.

Sanders, ورمونت, تا تبلیغ خود را مدیکر برای همه مراقبت های بهداشتی طرح پشت افزایش فدرال حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت است و صحبت در حمایت از تضمین تحصیل در کالج ها و دانشگاه ها.

خواسته در ظاهر در “فاکس نیوز یکشنبه” اگر او می تواند غلبه بر نشاندار یک “سوسیالیست” با مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران ساندرز گفت: “در بسیاری از موارد ما یک جامعه سوسیالیستی است.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه او رئیس جمهور به عنوان یک خصوصی بازرگان او دریافت 800 میلیون دلار در معافیت های مالیاتی و یارانه برای ساخت مسکن لوکس در نیویورک است. … تفاوت بین سوسیالیسم و مغلوب ساختن پیشی جستن سوسیالیسم است به اعتقاد من دولت باید کمک کار خانواده نمی میلیاردرهای” ساندرز ادامه داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با رادیو فردا قبل از سوپر باول به نام ساندرز “کمونیست” و “سوسیالیستی است.”

“من فکر می کنم او یک کمونیست. منظورم این است که شما می دانید, من فکر می کنم کمونیسم زمانی که من فکر می کنم برنی” رئیس جمهور گفت: Sean Hannity.

“من فکر می کنم برنی مرتب کردن بر اساس به عنوان یک سوسیالیست اما فراتر از یک سوسیالیست ،” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “حداقل او را درست به آنچه که او معتقد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی