پیت Buttigieg توییتهایی آرزوهای خوب برای راننده نسکار Ryan Newman پس از تصادف آتشین

ریاست جمهوری امیدوار پیت Buttigieg توییتی یک دریافت خوب به زودی پیام به راننده نسکار Ryan Newman که شد از شهردار سابق این شهر از جنوب خم, Indiana.

Buttigieg فرستاده خود را با پیام مثبت پس از نیومن مسابقه ماشین حرف و مشتعل به شعله های آتش در دامان نهایی از دیتونا 500 در فلوریدا دوشنبه.

“دعا برای پسر, South Bend, امشب, همانطور که همه ما آرزوی بهترین ها را برای @RyanJNewman و خانواده اش پس از امروز ویرانگر تصادف” Buttigieg نوشت.

نیومن, 42 بود مانورهای رندانه برای موقعیت با برنده نهایی دنی Hamlin و رایان Blaney, زمانی که او شماره 6 ماشین چرخید و به دیوار بدبختانه بر روی سقف آن و پس از آن ضربه کوری LaJoie خودرو.

نیومن ماشین پرواز به هوا قبل از کشویی در سراسر مسیر وارونه و اشتعال به شعله های آتش.

ساعت پس از سر و صدا های خود را در مسابقه تیم گفت: در بیانیه ای که نیومن به شدت مجروح شد اما انتظار بود برای زنده ماندن.

“رایان نیومن در حال درمان در هالیفاکس مرکز پزشکی. او در بیماری جدی است اما پزشکان نشان داده اند جراحات او هستند نه تهدید کننده زندگی” Roush Fenway مسابقه در بیانیه ای گفت:.

“ما درک افکار و دعاهای خود را و از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی رایان و خانواده اش در طول این زمان” به آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>