پیتر Nygard استعفا داد به عنوان رئیس شرکت مد بعد از رابطه جنسی-حمله قاچاق

مد مغول پیتر Nygard پله به عنوان رئیس سازمان بین المللی زنان غول پیکر او تاسیس یک سخنگوی کانادا متولد شده چند میلیونر اعلام کرد پس از NYPD/FBI حمله Nygard را منهتن دفاتر شنبه.

“شناخت اولویت رفاه هزاران Nygard کارکنان خرده فروشی, همکاران, مشتریان وفادار و فروشندگان و تامین کنندگان و شرکای کسب و کار پیتر Nygard ساخته شده است این تصمیم به مرحله پایین به عنوان رئیس Nygard شرکت ها و محروم مالکیت خود را علاقه” کن Frydman سخنگوی ثروتمند پلیبوی در بیانیه ای گفت:.

“فوق العاده Nygard کارکنان که تکیه بر شرکت ها برای معیشت خود را در حال حاضر باید اولویت,” او گفت:. “پیتر Nygard تشکر خود را از کارکنان خود را سال اختصاص داده شده است.”

روز سه شنبه حمله آمد و در پی یک Feb. 13 طرح دعوی در دادگاه فدرال توسط ناشناس 10 زنانی که ادعا می کنند مورد تجاوز قرار گرفتند در طول وحشی sex parties در Nygard املاک در باهاما.

Nygard سرزنش طرح دعوی در دادگاه — و فدرال کاوشگر در همسایه و پرچین-صندوق میلیاردر لوئیس بیکن است که درگیر در یک سال نبرد قانونی با Nygard خود را بیش از Bahamian خواص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>