Peyton Manning شگفتی تنسی دانش آموزان توسط توفنده کلاس آنلاین

این دانشگاه تنسی دانش آموزان یک سورپرایز بزرگ از یکی از مدرسه معروف ترین آلوم.

Peyton Manning تزریق زندگی به یکنواختی آنلاین زوم کلاس زمانی که او سقوط کرد و جلسه به آرزو دانش آموزان خوب و ارائه یک پیام برای کمک به آنها را از طریق بقیه ترم در حالی که یادگیری از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

معلم دکتر جان هاس گرفتار دانشجويان کردن گارد هنگامی که او گفت: “آقای تامپسون, من فکر می کنم شما در اواخر برای کلاس.”

“من متاسفم دکتر هاس آن بوده است در حالی که برای. آن بوده است که حداقل از سال 1996 ’97 آنجایی که من در یک کلاس” منینگ 44 گفت که او ظهور کرد تا بر روی صفحه نمایش.

“شما می دانید اگر شما در اینجا من می خواهم شما را اجرا ورزشگاه مراحل را برای اینکه دیر” Hass شوخی.

منینگ ستاره دار به مدت چهار سال به عنوان داوطلب فارغ التحصیل در سال 1997 و انتخاب شدن توسط کلت با شماره 1 انتخاب در پیش نویس NFL.

هاس گفت: یکی از دانش آموزان خود را به حال شده است التماس به دیدار منینگ.

“این یک زمان منحصر به فرد و احتمالا راه ایده آل شما انتظار می رود به صرف سال ارشد خود را, اما من فقط شما را تشویق به نگه داشتن یک نگرش مثبت مانند شما انجام می دهند و سعی کنید به استفاده از کمی وقت اضافی شما باید برای به انجام رساندن چیزی دیگری و یا کمک به دیگران در نیاز” منینگ گفت: دانش آموزان است. “بسیاری از مردم صدمه زدن به خارج وجود دارد در طول این زمان. خدا را شکر برای آنچه شما داشته باشد و فقط می دانیم دانشگاه تنسی است افتخار می کنم و میخوام از شما حمایت هر راه [آنها] می توانید.”

یک زن در کلاس ساخته شده است یک نرم افزار به استاد در مورد گرفتن اخطار.

“دکتر هاس! برخی از ما حتی نمی قرار داده و در آرایش این صبح!” او بانگ زد.

منینگ شده است اپل از ESPN چشم به عنوان شبکه به دنبال یک رویا “دوشنبه شب فوتبال” جفت شدن از او و آل Michaels اما پست اندرو Marchand گزارش ESPN درخواست به بحث در مورد تجارت با NBC برای مایکل بود رد و منینگ بعد روشن کردن فرفره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>