PGA قهرمانی رویدادهای دیگر به تعویق افتاد و در میان coronavirus

گلف جهان فقط به عنوان هر چیز دیگری در ورزش شده است وارونه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین بار مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد و به دنبال آن بعد از چهار PGA Tour حوادث و پس از آن کارشناسی ارشد.

آخرین قربانی در گلف برنامه PGA قهرمانی خواهد بود که به تعویق افتاد از اصل آن تاریخ مارس 11-17 در TPC هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو به تاریخ بعد PGA آمریکا اعلام کرد در روز سه شنبه.

این خبر به دنبال داشت PGA Tour لغو RBC, میراث, زوریخ, کلاسیک, ولز فارگو قهرمانی و AT&T بایرون Nelson, که بدان معنی است که هیچ گلف برگزار خواهد شد تا اواخر ماه مه در اولین.

“ما در سراسر فرآیند ارزیابی شده اند متعهد به پیروی از هدایت مقامات بهداشت عمومی و با توجه به کروناویروس پناهگاه در محل سفارش در اثر در سان فرانسیسکو به تعویق افتادن بهترین تصمیم برای همه درگیر” PGA آمریکا مدیر عامل شرکت ست واو گفت:. “ما شده اند و مشغول به کار در کنسرت با [PGA Tour] کمیسر جی موناهان و همکاران و دوستان در تور PGA برای پیدا کردن یک جایگزین تاریخ است که با این نسخهها کار برای همه است. همه ما بسیار امیدوار برای یک نتیجه بزرگ.

“ما همچنین در گفت و گو با شهردار [لندن] نژاد و تیم او در شهر سان فرانسیسکو و نگاه به جلو به امید آوردن 2020 PGA قهرمانی به TPC هاردینگ پارک در تاریخ این تابستان هنگامی که آن را دوباره امن و مسئول به انجام این کار است.”

وجود دارد یک گزارش در این تلگراف که روز سه شنبه گفت: جام رایدر خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021.

PGA آمریکا و تیم اروپا تور هر دو توییتی که گزارش ها از به تعویق افتادن بودند “نادرست است.” آمریکا و اروپا مسابقات هنوز در برنامه هفت. 25-27 در سوت زدن تنگه در Sheboygan, Wis.

تور اروپایی گزارش شده است که برگزاری یک نشست در هفته آینده با یک جلسه بیشتر در هفته بعد به بحث در مورد جام رایدر.

آخرین بار جام رایدر بود منتقل شد و در سال 2001 زمانی که این مسابقات به تعویق افتاد تا سال 2002 پس از 9/11 حملات تروریستی است. اروپا برنده است نه 12 آخرین مسابقات, اخیرا یک 17½-10½ پیروزی در پاریس در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>