تور PGA را لغو تماس: Better late than never

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — PGA Tour بازی یک بازی خطرناک است.

خوشبختانه پس از ساعت ها از سر خاراندن بر اساس یک تصمیم گیری است که تا به حال بالقوه برای منفجر کردن در صورت, تور آمد به حواس خود را.

ابتدا جمعه شب یک به یک هر ورزشی مهم لیگ و سازمان شده بود لغو و تعلیق عملیات با این تهدید جهانی از coronavirus بلندی.

اول NBA به حالت تعلیق در آن فصل تا اطلاع ثانوی در شب چهارشنبه. در روز پنج شنبه, NHL و MLS انجام همان. سپس مسابقات NCAA لغو شد به طور کامل. و در نهایت لیگ اصلی بیس بال لغو بقیه بهار آموزش به تعویق افتاد و شروع فصل به طور منظم.

PGA Tour در ضمن انجام شده در آن, راه های شاد, بازی, سهشنبه افتتاحیه دور مسابقات قهرمانی بازیکنان این سازمان را گل سرسبد مسابقات در مقابل هر فن که تا به حال یک بلیط برای دریافت در در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass.

آن را خوب نگاه کنید.

نه PGA Tour کمیسر جی موناهان در یک ظهر کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اعلام کرد که بازیکنان را در بازی بدون تماشاگر و بنابراین بیش از حد خواهد سه بعدی مسابقات — هفته آینده Valspar در تمپا ، WGC بازی بازی در Austin, تگزاس و والرو تگزاس در سن آنتونیو.

می داند که آنچه در نهایت به موناهان بیش شام اما در مدت کوتاهی قبل از ساعت 10:30 p. m. روز شنبه, PGA Tour معکوس زمینه و اعلام کرد که آن را لغو بقیه بازیکنان و مسابقات زیر آن است.

در حال حاضر توپ گلف استوار در اولین سه راهی آگوستا ملی بود که جالب, radio سکوت در روز پنج شنبه در حالی که بقیه جهان ورزش هم پاشیده قبل از ما کافر ،

کارشناسی ارشد در هفته مارس 9-13 و آن کسی حدس می زنم که آیا آن خواهد رفت — با و یا بدون آن “مشتریان” … و یا در در همه.

پرسید: بعد از دور روز شنبه که آیا او می خواهم با توجه به هر فکر به کارشناسی ارشد, Rory McIlroy گفت:, “آره, من یک کمی. من نمی بینم که چگونه آنها می توانند اجازه تماشاگران در صورتی که آن را در این نقطه است.”

که اصلی رویه های گرفته شده توسط موناهان در بعد از ظهر. و با توجه به سیاه و سفید تصمیم گیری های دیگر لیگ ها و سازمان ها ساخته شده که هرگز احساس به اندازه کافی با توجه به مضطرب و اگر ترسناک زمان ما زندگی می کنند در حال حاضر.

خدای ناکرده کسی درگیر قرارداد این ویروس در Sawgrass این هفته به عنوان یک نتیجه از این مسابقات در سه روز آینده.

اگر یکی از بازیکنان بود زده به عنوان یک نتیجه از این مسابقات ، خواهد بود که یک لکه قدرت Ponte Vedra هرگز قادر به پاک کردن. ذهن هرگز که چه در مورد طرح دعوی در دادگاه بالقوه تور ممکن است در صورت که اگر اتفاقی افتاد ؟

من می خواستم بازیکنان قهرمانی به بازی می شود. من می خواهم کارشناسی ارشد و تمام مسابقات برگزار شود. من گلف جستوجوی است. من عاشق بازی تفریحی و پوشش آن را به حرفه ای.

اما من هم تا به حال احساس مضطرب پس از چهارشنبه شب که من به تماشای چشم انداز ورزش جهان شروع به تغییر در راه آن هرگز در طول عمر من است. ورزش نه تنها من هستند تفریحی خروجی آنها معیشت.

این عصبی بار برای همه است. ما همه تبدیل به germophobes حتی اگر ما هرگز فکر نمی کردم در مورد چنین چیزهایی قبل از. با وجود داشتن هرگز شده است germophobe من خودم توقف در دو داروخانه در راه من به گلف صبح روز پنجشنبه برای خرید دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست تنها برای پیدا کردن قفسه ها خالی است.

قبل از او وارد شده را برای خود 7:51 صبح سه راهی زمان برای باز کردن دور لوکاس Glover teed کردن در تور PGA در توییتر.

The 40-year-old با سه حرفه ای PGA Tour پیروزی از جمله در سال 2009 در ایالات متحده باز در اینوود سیاه, توئیتر خود نوشت: “استراحت ورزش و رسانه: چرا آنها مواد مخدر تست @PGATOUR تور: خوب ما بهتر است که شروع به انجام بیش از حد. استراحت و ورزش و رسانه: فکر می کنم ما بهتر است توقف و دور ماندن از جمعیت. تور: ما نگه آبجو این @THEPLAYERSChamp هفته!!!”

بعد از آن در صبح C. T. پان ارسال شده بیانیه ای در توییتر در مورد خروج از بازیکنان قبل از برنامه ریزی 2:02 بعد از ظهر سه راهی زمان به نقل از “خطر قرار گرفتن در معرض Coronavirus.”

بخش بزرگی از موناهان اولیه استدلال برای لغو این مسابقات در مجموع بود چرا که گلف ورزش در فضای باز است. “ما راحت داشتن بازیکنان ما همچنان به بازی در این زمان,” او گفت:.

ظاهرا که سطح راحتی تبخیر داخل PGA Tour دفاتر جایی بین ناهار و شام زمان.

شاید موناهان به گوش قدرتمند نظرات تور LPGA کمیسر مایکل Whan تحویل به گلف کانال پنج شنبه شب هنگامی که صحبت کردن در مورد لغو سه بعدی حوادث در زنان, تقویم از جمله مسابقات قهرمانی بزرگ.

Whan گفت که او فکر کردم شاید LPGA می تواند بازی دو بعدی رویدادهای اما افزود: “می توانم با آن زندگی می کنند اگر من اشتباه است ؟ اگر من اشتباه می کنم من تاسف است که بقیه زندگی من است. اگر این تصمیم اشتباه و راه دیگر [که] ما باید بازی من احساس بدی در مورد آن, اما من می توانم با آن زندگی می کنند. این یک تصمیم گیری است که ممکن است من نمی خواهم اما من فکر نمی کنم این یکی من را پشیمانی.”

شب تا پایان روز شنبه, حتی اگر آن را در زمان او کمی بیش از حد طولانی برای آمدن به سمت راست نتیجه موناهان چپ خود را با هیچ تاسف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>