داروسازان بی سر و صدا از وحشت بیش از بلندی تنفسی کمبود دارو

به عنوان ماسک صورت دست عفونی و دستکش پرواز کردن قفسه های فروشگاه داروسازان بی سر و صدا در حال فرسایش بیش از یک بلندی کمبود حیاتی داروهای تجویزی.

در روز پنج شنبه دارویی تولید کننده AmeriSource برگن به آن فرستاده می شود داروسازان یک لیست از دستگاه تنفسی داروها که آن را با قرار دادن در پشت سفارش زیرا آنها در تامین کوتاه مدت از این پست یاد کرده است.

این $168 میلیارد publicly traded company پرچم نبولایزر راه حل و دو نوع generic تنفسی داروها استفاده می شود برای آسم و دیگر اختلالات تنفسی منابع گفت. The Valley Forge, Pa.-شرکت بر اساس بازگشت نیست درخواست برای نظر.

مواد مخدر تامین کننده Anda, Inc., در همین حال هشدار داد در آن داروسازان در مورد سطح پایین تنفسی مواد مخدر و ينهلرس و همچنین به عنوان آنتی بیوتیک الکل دبستان پد, ماسک صورت و دست عفونی. خصوصی برگزار شد Adna همچنین بازگشت نیست درخواست برای نظر.

خود را توسعه در نظر گرفته شده برای تشویق داروخانه مشتریان به جای سفارشات در حال حاضر برای مواردی که ممکن است در آینده نزدیک تام d’angelo صاحب فرانکلین اسکوئر داروخانه گفت: پست.

“آنها اصلا به ما بگویید چرا آن را به رفتن به عقب سفارش” d’angelo گفت: اما او مظنون آن است که با زنجیره تامین مسائل ناشی از کشنده coronavirus. “بسیاری از آیتم ها در لیست چیزهایی است که کمک خواهد کرد کسی که مبتلا به کروناویروس” او اشاره کرد.

نگران کننده توسعه می آید بر روی پاشنه از یک Feb. 22 بروز رسانی دولت در مورد کمبود “بحرانی محصولات پزشکی” در ایالات متحده با توجه به شیوع کروناویروس.

در به روز رسانی آن ایالات متحده غذا و دارو توضیح داد که یک تولید کننده تماس آژانس در مورد کمبود یک “انسان مواد مخدر است.” آژانس نمی شناخت دارو و نه آن فاش تولید کننده.

FDA همچنین گفته شده است در تماس با 180 کنندگان در مورد خود را عرضه کند و آن را شناسایی کرده است که حدود 20 مواد مخدر که منبع مواد تشکیل دهنده خود را از چین که در آن شیوع کروناویروس به شدت تولید ديگر از جمله برای داروسازی.

اضافه کردن به مشکل هند — بزرگ کننده, داروهای ژنریک برای آمریکا این هفته گفت: این محدود کردن صادرات 26 مواد مخدر و مواد تشکیل دهنده از جمله ضد درد و آنتی بیوتیک ها.

هند که حساب برای نزدیک به یک چهارم از ما دارو و حدود یک سوم از دارو مواد کشیده پلاگین به دلیل آن را می خواهد به اطمینان حاصل شود آن را به اندازه کافی دارو برای شهروندان خود با توجه به گزارش.

ترس از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3,350 مردم در سطح جهان افزایش یافت, در آمریکا از روز یکشنبه که اولین مرگ در اینجا گزارش شده در واشنگتن است. فقط در پنج روز کوتاه مرگ و میر صعود به 12 با موارد جدید ظاهر در رود آیلند و نیویورک.

این باعث شده است تا دست پاچه خرید ماسک صورت ضد عفونی کننده دست, کنسرو شده کالا و بطری آب و همچنین داروها معمولا برای درمان آنفولانزا.

“تامی فلو فروخته شده است از یکی از عمده منابع در حالی که تیلنول با کدئین و Ibuprofin به آرامی بیرون رفتن از سهام گفت:” شالوم Rakhminov صاحب شالوم داروسازی در Midwood بروکلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de