فیل مایکلسون نکات در تایگر وودز مسابقه برگشت در طول coronavirus

فیل و ببر می تواند ما فقط ساخته شده برای تلویزیون رویداد ورزشی همه ما باید در حال حاضر.

پنج بار قهرمان اصلی فیل مایکلسون در پاسخ به یک شات-in-the-dark جیر از یک کاربر توییتر به نام کریس Yurko در روز یکشنبه اشاره در یک بازی ممکن است با دیرین nemesis تایگر وودز است که می تواند پخش به جان طرفداران ورزش.

“@TigerWoods @PhilMickelson آیا شما فکر می کنم شانس وجود دارد شما دو بازی دور میکروفن می خواهم با یک پسر دوربین و فقط آن را خارج وجود دارد در یک جریان برای مردم به تماشای??” Yurko که حساب فقط 49 پیروان توییتی. “ما نیاز به زنده ورزشی”

“کار بر روی آن” مایکلسون در پاسخ به طور غیر منتظره.

مایکلسون و جنگل که در انتظار گلف را همه گیر-اعمال وقفه با سام Snead برای برنده ترین (82) در PGA تاریخ قرار داده اند در یک رویداد مشابه در گذشته است. مایکلسون برنده مسابقه و آن را 9 میلیون دلار پول جایزه بیش از جنگل در 22 سوراخ در سایه Creek Golf Course در لاس وگاس در سال 2018 با دو برد طرف شرط به ارزش 800.000 دلار بود که در نهایت با توجه به موسسه خیریه.

این رویداد در ابتدا در نظر گرفته شده بود پخش به عنوان یک pay-per-view, اما مشکلات فنی مجبور ترنر ورزشی که متعلق به حقوق به جریان آن رایگان از طریق Bleacher Report زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>