یک فیلادلفیا مرد اعدام برای قتل 4 سال بیش از سه دهه پیش به اعدام محکوم شده در ناقص شواهد — از جمله عباس اقرار – و “به احتمال زیاد گناه” دادستان گفت.

فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه خواسته یک قاضی در هفته گذشته در دادگاه اسناد و مدارک به تخلیه 1996 محکومیت والتر Ogrod, 55, در قتل Barbara Jean شاخ که بدن برهنه پیدا شد در داخل یک جعبه تلویزیون در ماه جولای سال 1988 نزدیک به خانه و خانواده خود را در شمال شرق فیلادلفیا, فیلادلفیا سوال گزارش.

Ogrod که در سراسر خیابان زندگی می کردند از دختر در زمان قتل باید از زندان آزاد پس از گذراندن 23 سال در انتظار اعدام بر اساس یک “طوفان کامل غیر قابل اعتماد شواهد علمی دادستانی سوء بردی نقض و شهادت دروغ” با توجه به اسناد دادگاه پرونده توسط دادستان منطقه لری Krasner ،

Ogrod اعتقاد به گفته دادستان است و “ناخالص سقط جنین از عدالت” رخ داده است که با وجود “هیچ مدرک معتبری برای اثبات” است که به او تعرض و کشته Barbara Jean که به احتمال زیاد در اثر خفگی به جای اینکه به ضرب و شتم با یک وزن بار به عنوان پلیس و دادستان ها ادعا کرده چند دهه پیش.

دو کارآگاه در مورد “درگیر در سرکوبگر تاکتیک” در حالی که اخذ اعترافات دروغین و یا اظهارات در حداقل دو قتل از موارد قبل از آنها بازجویی Ogrod دادستان ها ادعا می کنند.

دو خبرچینان همچنین “تبانی” با هم در implicating Ogrod در دختر بچه از مرگ ادعا که او با اعتراف به قتل Barbara Jean در حالی که آمریکا در کنار آنها با توجه به Krasner ،

Philadelphia District Attorney Larry Krasner
فیلادلفیا دادستان منطقه لری KrasnerAP

سخنگوی Krasner کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد شنبه و Ogrod وکلای بازگشت نیست درخواست برای نظر سوال کننده گزارش شود.

Ogrod که به اعدام محکوم شده در سال 1996 پس از دادگاه اول به پایان رسید در یک mistrial است به دلیل در دادگاه در 27 مارس ، یک قاضی است که انتظار می رود برای تعیین اینکه آیا به تخلیه اعتقاد خود را پاکسازی مسیر برای آزادی او از زندان بر اساس گزارش روزنامه.

دادستان در حال حاضر بر این باورند Ogrod ادعا اقرار به دو کارآگاه در مورد کسانی که پس از بازنشسته – مارتین Devlin و پل Worrell – معتبر نیست. از آنجا که او بود محروم از خواب و عباس در آن زمان است.

Ogrod recanted تقریبا بلافاصله با توجه به سوال و Krasner را پیدا کرده است “مجموعهای از اطلاعات” در Devlin و Worrell سرکوبگر با استفاده از تاکتیک اعتراف گیری از متهمان با توجه به اسناد دادگاه.

هر دو Devlin و Worrell اند و نه اظهار نظر در مورد سوء رفتار با اتهامات سوال کننده گزارش شود.

دادستان همچنین با تکیه بر Ogrod ادعا زندان اعتراف به یک مرد که به “شدید” مسائل مربوط به سلامت روان شواهدی وجود دارد که نبود فاش طول دادگاه دوم با توجه به Krasner ،

ادعای اینکه Ogrod ضرب و شتم دختر بچه با وزن بار است “آشکارا کاذب” گفته دادستان ها در اسناد دادگاه.

دادستان که به کار گرفته Ogrod مورد در ضمن دارای هرگونه تخلف NBC فیلادلفیا گزارش در اواخر ماه ژانویه است.

“من دیده نمی شود هر چیزی را به نشان می دهد او نیست که او را به گناه” معاون سابق دادستان منطقه جودیت Rubino گفت: ایستگاه. “اگر وجود دارد من را دیده اند آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی